Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincsenek rokonaim. Hogyan...

Nincsenek rokonaim. Hogyan enyhítsem a magányomat Karácsonykor?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egyetlen rokonom van, úgyhogy a Karácsony nagy részét egyedül töltöm, illetve a cicámmal, ő talán segít egy kicsit elfeledtetni a magányt. Ha neked nincs kisállatod, javaslom hogy szerezz be egyet.
2009. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ünnepelj együtt a barátaiddal.
2009. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress alkalmat jótékonyságra! (pl. történelmi egyház biztos van a közeledben..)
2009. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy nincsenek rokonaid?
2009. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, én néha annyira vágyom magányra. Soha egy napig sem voltam egyedül-ez se jó!
2009. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy kórházba, ha tudsz vigyél sütit vagy valamit, örülni fognak neked az unatkozó betegek!
2009. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem akarok hülyülni meg semmi ilyesmi de egy beszélő papagáj jól jöhet... am barátaid csak vannak vagy nem? legyél velük, vagy ahogy az előttem írok javasolták azok is teljesen jók :):)
2009. dec. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 issti ***** válasza:
100%
Karácsony a szeretet ünnepe, és biztosan van akivel szívesen vagy együtt. Csak van a barátaid között valaki, aki ugyanúgy magányos mint te. Ha mégis egyedül vagy kénytelen tölteni az ünnepeket, itt a neten is lehet találni (virtuális) társaságot, esetleg valamilyen társkereső oldalon. Mindenkinek békés ünnepeket!
2009. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a korházas ötlet nagyon jó!!

De bármi,ahol segítesz másokon eltereli a figyelmed.

2009. dec. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tehetsz. És ezt a saját példámból okulva mondom.

Egyszerűen szard le, hogy karácsony van!! Vegyél elő egy jó könyvet, tegyél be pár filmet, játsszál a géppel egy jó játékon.

Ha bármi mást teszel, kapkodva keresgéled hogyan lehetsz társaságban stb. akkor MENEKÜLSZ a magány elől. Jól nem végződhet.

Szembe kell szállni vele és a szemébe nevetni. Ha meg tudod csinálni, a személyiségedre ez lesz a legjobb hatással.

2009. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!