Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van köztetek, olyan aki már...

Van köztetek, olyan aki már leszokott a nyugtatóról?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el,ezért minden érdekelne. Miből-mennyit? Hogy sikerül? Mennyi ideig tartott?

2014. ápr. 24. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen nyugtató? Hogy megy? csak érdeklődöm, én is nyugtatót szedek, de még messze sem vagyok a leszokáshoz. (frontin)
2014. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Te is le szeretnél szokni? Én a rivotrilt szeretném letenni. 2 mg 1.5 mg csökkentettem eddig.
2014. ápr. 24. 14:11
 3/12 anonim ***** válasza:
A rivotrilt tettem le egyik napról a másikra. 3 napig nem aludtam, fájt a fejem, izomgörcseim voltak de utána minden jobb lett.
2014. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak ennyi volt 3 nap? Mennyi ideig,és hány mg szedtél,hogy ilyen hamar abba tudtad hagyni. Elvonási tünetek is csak annyi volt amit leírtál?
2014. ápr. 24. 16:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Fél évig szedtem napi 1,5 mg-ot és igen, csak 3 napig voltak elvonási tüneteim. :)
2014. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még időben leszoktál. :)
2014. ápr. 24. 18:39
 7/12 anonim ***** válasza:

10-12 szem erős altató KEZD csak hatni, ez már sok.

Ha 20-ig eljutok csak azért adom fel, szokok le róla, mert már gyakorlatilag nem működik!

2014. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én leszoktam vagy mégsem teljesen nem birok nélkülük meglenni sajna. Ez 8 éve megy abbahagyom majd ujrakezdem mert helytte akkor iszom.

Ezért inkàbb frontin lamolep bipolàris zavarra.

Eddig nem sikerült teljesen elhagynom szerinetem visszaeső vagyok persze az életkörülmények is befolyàsoljàk...

Most teljesen betartok mindent persze az alvàs nem megy de altatot nem akarok ezért este 1 mg frontin.

Szedtem rivot is de gyilkos szerintem ez igy nekem jó most.

2014. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nagyon sokat segit a nyugott zene meditàcios relax stb.
2014. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg nem leszokás. Én szorongásra szedtem,de szorongtam a szerek mellet is. Ezért döntöttem úgy ,hogy leteszem teljesen. Egyébként is az utolsó két évben majdnem meghaltam tőle. De már a végén járok.
2014. máj. 18. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!