Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16 évesen elmehetek addiktológ...

16 évesen elmehetek addiktológiára segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Kábitószerrel kapcs problémával.. egyedül nem megy :( Viszont a szüleim nem tudhatják meg!!! Elmongyák nekik (mivel nem vok még 18)? Kell oda házi orvosi beutaló? H működik ez az egész?

16f



2014. ápr. 24. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Vagy ha nem oda akk hova forduljak iesmivel?

És kb. am mit csinálnának ott velem?

2014. ápr. 24. 17:04
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel a Drog Stop civil szervezetet, ők sokkal többet fognak tudni neked ebben segíteni, mint mi. Mi csak tippelgetni tudunk, ők viszont valószínűleg tudják, hogy kihez lehet megbízható módon fordulni. És ők biztos, hogy nem árulnak el téged.


Azonban tartsd észben, a szüleid akkor is megtudják, ha most nem lépsz semmit, csak éppen onnan, hogy egy-két év alatt annyira leépülsz, hogy már nem biztos, hogy könnyű lesz visszahozni...

2014. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
könnyebb lenne válaszolni ha elárulnád hogy milyen kábítószert szedsz, milyen gyakran és mennyire káros a mindennapi életedre.
2014. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez engem is érdekelne. Pontosan mi a problémád? :)
2014. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

crack... kb 1-1,5 g megy el egy héten.

Eddig nem foglalkoztam vele mert ugy voltam h 1x leállok vele csak most történt 1-2 oan dolog ami eléggé fejbe vágott és le akartam állni de nem tok :( 1edül nem megy mert szar vok hozzá :(

2014. ápr. 25. 20:17
 6/8 A kérdező kommentje:
szal jah elég káros a minden napi életemre csak ezt eddig nem vettem észre :S
2014. ápr. 25. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Az durva, sajnálom. Nem tudom, milyen jellegűek ezek az addiktológiák, nézz utána neten, próbálj rákeresni. Amúgy mindenképp próbálj leszokni, ha kell fokozatosan csökkentsd az adagot. A crack azért már kemény téma, de ha igazán le akarod tenni, sikerülni fog. Amúgy van még egy alternatíva, ami esetleg működhet. De sokan már a gondolatától is felháborodnának ;) Ha érdekel priviben megírhatom :)
2014. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen érdekel ird meg lécci
2014. ápr. 25. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!