Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rémálmok gyötörnek. Valaki...

Rémálmok gyötörnek. Valaki segitene vagy adna tanácsot? Esetleg valaki aki foglalkozik ilyen gondokkal?

Figyelt kérdés
Már fiatal korom óta rémálmok gyötörnek, nem sokat foglalkoztak vele szüleim mert úgy voltak vele hogy majd kinövöm. csak időközben felnöttem és megházasodtam és feleségemmel élünk együtt. Fel szoktam riadni alvás közben mert olyan válóságosak a rémalmaim általában torka szakattaból űvoltök. Feleségem szokott felkelteni és az elmúlt időszakban egyre nehezebben tudok felébredni, múlt este már addig fajult a dolog hogy alvás közben rátámadtam a feleségemre, mikor próbalt felkelteni. Jártam pszihológusnál és pszicháternél is, de azt mondták minden rendbe van velem, de szerintem ez nincs rendjén. Minden segitséget megköszönnék...

2014. ápr. 28. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen pszichológusnál jártál, aki azt mondta, hogy minden rendben van? A pszichiátert még értem, mert ez nem betegség, de egy normális pszichológus, ha TE valamit gondnak érzel, akkor segít feltárni az okokat. Lehet, hogy csak nem megfelelő pszichológusnál jártál, mert rengeteg féle módszer létezik és álmokkal csak olyanok foglalkoznak, akik valamilyen analitikus terápiában jártasak. Keress olyan PSZICHOLÓGUST, aki analízissel, dinamikus terápiával, szimbólumterápiával, hipnoterápiával foglalkozik és tuti segíteni fog.
2014. ápr. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szervusz. Én is küzdöttem ilyen nehézségekkel és mindig megvan az oka. Szeretnék ajánlani Neked valakit, aki pszichiáter és tud segíteni ennek a kibontásában. Már megérdeklődtem a telefonszámát, amint tudom elküldöm.


Schmidt Sebastian

2014. ápr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szervusz.


Amint ígértem, utána jártam a pszichiáternek akit ajánlani akartam. Megvan az elérhetősége, egyenlőre annyit tudok hogy jelenleg Sopronban praktizál. Nem tudom, hogy ez mennyire elérhető Neked? Szeretnék amúgy is beszélni vele, hogy tud -e Budapesten kollégát, aki ugyanolyan vonalat képvisel mint ő.

Szeretnék ajánlani Neked egy programot, addig is, ahol szintén kaphatsz segítséget ilyen nehézségekben. Szerdán esténként 19 órától Budapesten a Tömő utca 31 szám alatt lévő Kápolnában vannak előadások különböző témákban, ahol az álmok témáját is érintették már. Egy nagyon barátságos közösség. Nem kell semmilyen formában bekapcsolódnod, vagy elköteleződnöd (természetesen), viszont nagyon hasznos tanácsokat lehet kapni.

Ha érdekel az elérhetősége az orvosnak, szívesen elküldöm. Ezt szerintem a privát üzenetben tegyük meg.

Szervusz.


Sebastian

2014. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia. Hogyan alakulnak az éjszakáid?
2014. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a szakember, akiről beszélsz. Milyen terápiát alkalmaz? Pszichológus vagy pszichiáter? Sopron nekem is kicsit messze van ugyan... Mennyibe kerül és milyen hosszú egy alkalom?
2014. máj. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Denta válasza:
Keress fel egy olyan pszichológust aki az álmokra van specializálódva pl:interneten is utána nézhetsz stb.
2014. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!