Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha ilyeneken idegesít...

Normális ha ilyeneken idegesítem fel magam?

Figyelt kérdés

Ha valaki visszakérdez, mert nem érti hogy mit mondok, például anyámnak dumálok egy percig és ő visszakérdez, hogy "hm, tessék?"

A másik hogy már szinte paranoiás vagyok. Ha elmegy mellettem két ember és összesúgnak vagy elkezdenek hangosan röhögni a semmin, akkor én rögtön azt hiszem, hogy engem röhögtek ki, hogy milyen fejem van stb... vagy ha rámnéznek és mosolyognak. Egész nap mondogatom magamban, hogy "nem rajtam röhögtek" "csak egymással viccelődtek". Valamiért ez ilyen kényszeresen jön.

Ha beszélgetek valakivel, nem merek a szemébe nézni sokáig, mert azt hiszem hogy ki fog beszélni, vagy hülyének tart.

Nem igen merek sokáig beszélni, mert furcsa hangom van és sokan kifiguráztak már miatta.


2014. máj. 2. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hm. Mintha engem írtál volna le. Én is tiszta ilyen vagyok. Nem tudok segíteni sajnos, magamon se tudok, de azért tudd, hogy nem vagy egyedül, tehát olyan nagy bajod nem lehet. És tényleg minden pont igaz szinte.
2014. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
🤣🤣
2020. dec. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!