Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy bevigyenek...

Mit csináljak, hogy bevigyenek pszichiátriára?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél oda kerülni??
2014. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy bevettél 200 altatót, de kihánytad. Gyomormosás után bevisznek.
2014. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb módja, ha bemész. Értem, hogy ez most így bonyolultnak tűnik, voltam olyan helyzetben, hogy azért akartam gyógyszert bevenni, hogy bevigyenek, de aztán rájöttem, hogy van ennél sokkal egyszerűbb és ésszerűbb módja is a segítségkérésnek. Utólag nem is értem, miért akartam felesleges köröket futni, mikor tényleg így volt a legegyszerűbb: hogy egyszerűen kértem segítséget. (Bár én pszichológushoz mentem végül, magánban.)
2014. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom,hány éves lehetsz.

Én 16 éves vagyok,és én is vágytam a pszichiátriára,mert azt gondoltam,milyen jó hely lehet az már,az ember kap gyógyszereket,tud pihenni egy jót...

Nos,'én kértem,és megadatott!'

Bekerültem egy pszichiátriára úgy 2 héttel ezelőtt.

A poklok poklát éltem át ott bennt. Hülyébben jöttem ki,mint amilyen állapotban bementem.

Hidd el,nem akarsz te bekerülni a pszichiátriára! :)

2014. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4 Pszichiátria és pszichiátria között is van ám különbség, szóval ne hidd, hogy minden pszichiátria rossz.

A másik pedig,hogy az önmagunkkal való szembesülés bizony fájdalmas, legalábbis eleinte. De van értelme. Attól, hogy valami fájdalmas, még nem feltétlenül rossz dolog.

Pl. gyermeket szülni iszonyatos fájdalommal jár, mégis csak nagyon kevesen gondolják, hogy gyermeket szülni rossz dolog. A terápia is ilyen. Fájdalmas, de értékes dolog és olyan eredményt hoz, amire semmi más nem képes!

2014. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

16 éves még nem képes (ésszerű) döntéseket hozni.


A pszichiátria az a tömény gyógyszeripar. Emberellenes intézmény, áltudományos, cionista találmány.


Annyit kellene megtanulni róla, hogy KERÜLD EL.

2014. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem tenni, hogy bevigyenek. Egyszerűen elmégy a háziorvoshoz és beutal. Esetleg anyukáddal, apukáddal vagy valamelyik másik felnőttel együtt elmégy a legközelebbi Gyerekpszichiátriára (szerintem 16 évesen oda tartozol, nem a felnőttekhez) és az ambulás részlegen jelentkezel. Elmondod a panaszaidat és ha úgy látják, hogy fel kell venniük, akkor felvesznek.
2014. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
A kérdés alapján azt tudom mondani, hogy simán csak add önmagad!
2014. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!