Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek bekellene mennem...

Szerintetek bekellene mennem pszichiátriara, vagy mi lenne a legjobb? 15/l

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy mostanában elég depresszios vagyok.Van egy elég súlyos családi probléma ami miatt màr eleve ki voltam borulva.Most meg rá tett mèg egy lapáttal,hogy egy fiúval akit màr több mint egy éve szeretek és végre összejöttünk 10,5 hónap után másfél hónap után szakítottunk.Kevesebb,mint egy hete szakitottunk.Azóta minden nap lehangolt vagyok és sírva alszom el.Régebben(2-3 hónapja)vágtam is magam.De utána itt volt ez a fiu.De most,hogy màr nincs itt megint egyre nagyobb késztetést érzek,hogy újra elkezdjem.

2014. ápr. 6. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne pszichiátriára menj, mert semmi szükséged gyógyszerekre, ott pedig azt kapnál. Van az iskolátokban iskolapszichológus? Vele beszélhetnél, hidd el, tud segíteni. Ráadásul ugye titoktartás köti, tehát se a tanáraidnak, se a szüleidnek nem beszélhet semmiről. Ja és nem kell neki fizetned.
2014. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Màr nincsen.:/
2014. ápr. 6. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs az az élethelyzet, ami miatt megéri kárt tenned magadban!! Adj magadnak egy kis időt.
2014. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell pszichiáter, elég egy pszichológus is. Vagy barátok.
2014. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz vezetsz, de az első 1-2 alkalomtól ne várj sokat... Utána viszont van esély, hogy segíteni tud a beszélgetés. Viszont én inkább azt javaslom Neked, hogy válassz magadnak valami olyan sportot, amivel kiadhatod magadból a feszültséget. Pl hülyén néz ki, de focizz... vagy kosarazz.. válassz közösségi sportokat, de mehetsz kondizni is. Hidd el jót fog tenni. :) Bár, ha szeretsz futni az is jó lehet... de azért a közösségi sportok, mert ott nincs időd gondolkodni... :))
2014. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*mehetsz
2014. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2014. ápr. 6. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!