Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tehetek az ellen semmit,...

Nem tehetek az ellen semmit, hogy nagyon érzékeny vagyok? 14/L

Figyelt kérdés
Nem tudom miért lettem ilyen, de már kicsit elegem van magamból.. Ha valaki erélyesebben szól rám, elkezdenek folyni a könnyeim. Suliban sokszor kerültem kínos helyzetbe, mivel, mint minden osztályban, itt is megvannak az osztály ""nagymenői"", akik mindenkit leszólnak. Amikor 1-2 rossz szót szólnak, akkor még nem sírok, csak elgondolkodom, hogy hol ronthattam el.. Viszont amikor negyed órán át kapom a sértéseket, akkor eltörik a mécses. Sírás után nem szólogatnak be, csak olyasmi hagyja el a szájukat, hogy "nem mondok semmit nehogy sírj"..De ezt nem szemét hangsúllyal mondják, ilyenkor kicsit jobban érzem magam..de hamar elfelejtik, hogy mennyire megbántották, 1 hét után minden a régi. A másik dolog: rettentő hamar megszeretem a fiúkat. Pl. meglátok valakit, beszélgetek vele 1-2 szót (vagy annyit se), megnézem az összes képét/kiírását facebookon, aztán azon kapom magam, hogy minden pillanatban rá gondolok. Ez tarthat kb. 3-4 hónapig, addig az esti programom szomorú zene hallgatás+a fiún való gondolkodás, képei nézegetése. Vagdostam is már magam, amit megbántam, de mégis megtenném újra, mert a dolgok nem akarnak rendbe jönni..A családi hátterem elég rossz, de ezt egyik osztálytársam/tanárom sem gondolja. Igazából nincs kérdésem, csak jó volt kiadni magamból..:') Ha választ akarsz írni, akkor az őszinte gondolatodat írd..max. ejtek egy pár könnycseppet miattad, de nem vészes :')
2014. máj. 3. 18:55
 1/2 anonim válasza:

Hmm... Ez aranyos... :)

Amikor arra gondolsz hogy vagdosnád magad inkább vedd elő a könyvet és tanulj! ;) Többre mész vele, mint egy temetéssel... Már bocs a morbid beszólásért... :)

Hidd el, ez csak elmúlik egyszer... És beszélj szüleiddel, barátoddal, valakivel, akibe megbízol. ;)

2014. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te ilyen személyiség vagy! Te nem tehetsz a emberi gonoszságról!
2014. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!