Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miatt elmenjek újra pszicho...

Ez miatt elmenjek újra pszichológushoz?

Figyelt kérdés
1 éve jártam pszichológushoz, szociális fóbia és szorongás miatt. Viszont azóta kicsit durvult a helyzet. Van egy férfi(34) aki már akkor is tetszett..szerelmes lettem belé. Azóta ha meghallom hogy mással van,vagy csak úgy simán rámjón a gondolat,hogy soha nem fogok neki kelleni,mert nem vagyok olyan szép egyből vágom a kezem. Az egész tiszta heg. Volt, amikor hétvégén annyit ittam,hogy már a fél szobát végighánytam,mindezt miatta. Nem hagy nyugodni ez a gondolat. Elmondanám pszichológusnak,de félek tőle hogy anyukámnak visszamondja. Mit tegyek?

2014. máj. 8. 19:23
 1/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2014. máj. 8. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp menj vissza!

Viszont azt meg kell értened és el kell fogadnod,hogy nem amiatt nem fog Veled kezdeni a férfi, mert "nem vagy elég szép", hanem mert épeszű 34 éves férfi nem kezd ki egy 14 éves gyermekkel.

2014. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos szép vagy, de az a férfi 20 évvel előbb látta meg a napvilágot, és ezért téged gyereknek néz. Ha szereted, örülj neki, hogy van társa, akivel boldog. És ne aggódj, majd eljön az ideje, amikor te is találkozol a nagy és kölcsönös szerelemmel. Addig meg tanulj. Mi szeretnél lenni?
2014. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15-16 évesekkel kavar mindig..csak hát ők ilyen szép lányok
2014. máj. 8. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes újra visszamenned pszichológushoz...
2014. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!