Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol + sok fájdalomcsillapító?

Alkohol + sok fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Mi történhet? Pl alkohol és aspirin, advil esetén? Olyan 10-15 szem mind a kettőből

2014. máj. 9. 22:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
Inkább ne próbáld ki !!! :( Szerintem meg lehet halni tőle ( ne szidjon senki mert nem vagyok orvos sem szakértő)
2014. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Na de mire kell ennyi?Talán van rá más is
2014. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi a célod vele?

Öngyilkos akarsz lenni?...ez nem okozna halált de a szervezeted eléggé tönkre tennél. Ne csinálj hülyeségeket, gondolkodj...!!

2014. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Eléggé el vagyok keseredve. Járok pszichológushoz (eléggé az elején járunk még), de depresszióm van, szorongok, pánikbeteg vagyok, szociális fóbiám is van, paranoiás vagyok és vagdosom magam. És úgy érzem teljesen értelmetlen élnem :)
2014. máj. 9. 22:47
 5/16 A kérdező kommentje:
Az sem igazán számít, hogy ezekre mennyi alkoholt iszok?
2014. máj. 9. 22:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én múltkor elfelejtettem, hogy bevettem 1!! Algopyrin-t, majd olyan fél-1 óra múlvára ittam 2 pohár bort.

Ne tudd meg!! Életemben nem voltam olyan rosszul, kb. csak az ágyba tudtam feküdni és szenvedtem, szédültem, alig éltem kb...

az 1 szem volt

2014. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :) akkor biztos fog "hatni" :)
2014. máj. 9. 22:56
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Jaj.. ilyen szorongás, olyan pánikbetegség meg egyéb metálisbetegségek, hiába sorolod akkor sem számítasz beteg embernek. Csak változtatni kell a világnézeteden... Az öngyilkosság gyávaság.. Te gyáván akarsz meghalni?

Azért születtél meg hogy elérj valamit hogy a célokat véghez vidd és nem, télleg nem lehetsz mindig boldog de ilyen hogy nincs értelme az életednek.. Baromság!!

Úgy hogy kapdd össze magad, és ne gondolj ilyenekre, mert a "gyógyulás" fejben dől el.

2014. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj meg kedves utolsó de gondolom neked nem volt/nincs semmilyen ilyen problémád. A kérdésre szerettem volna választ kapni (részben meg is kaptam), ennyi.
2014. máj. 9. 23:00
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

De igen volt ilyen problémám.. Depressziós és antiszociális voltam aztán rájöttem hogy úgy a legkönnyebb felépülni ebből az állapotból ha nem a betegségeimre figyelek mert abban a tudatban élni hogy én bizony mentálisproblémákkal küzdök csak rontott a helyzeten.

De igazad van a választ megkaptad a döntés a te kezedben!

2014. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!