Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol + sok fájdalomcsillapító?

Alkohol + sok fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Mi történhet? Pl alkohol és aspirin, advil esetén? Olyan 10-15 szem mind a kettőből

2014. máj. 9. 22:38
1 2
 11/16 hektorr7 ***** válasza:
71%

kérdező nekem már volt öngyilkossági kísérletem gyógyszerekkel (nem írom le milyenekkel nem adok tippet) kihívták a mentőket. Első emlékem kórházban vagyok infúzió lóg ki belőlem, elmondták rohammentővel vittek kórházba, kimosták a gyomromat. Kényszer gyógykezeltek 1 hétig pszichiátrián a kísérletem miatt. Aláírattak velem 1 lapot hogy soha nem leszek öngyilkos.


Szóval egyik se jó ha bele halsz az se ha pszichiátrián kötsz ki az sem. A végén bekerülsz zárt osztályra mert beszámíthatatlan vagy szerintem. Legalábbis az eddigi válaszaid alapján súlyosan zavart vagy.


Én nem próbálnám ki alkoholt + fájdalomcsillapítót elég volt egyszer

2014. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

# 8:

A bűntudatkeltés még mindig nem működik, főleg nem ilyen krízishelyzetben...


Én konkrétan egy levélnyi nyugtatót és fél levélnyi altatót szedtem be, majd azt utána néhány kupica pálinkával öblítettem le (pontosan nem emlékszem hogy mennyire, de elég nagy adag volt és én is meg akartam halni).


Nem használt, elkezdtem hallucinálni, olyant "tripem" volt, hogy csak na; hullámoztak a falak, a padló és a födém is... olyan volt, mintha mások lennének körülöttem és konkrétan beszélgettem velük (no meg volt egy csomó vizuális hatás), aztán elaludtam. Másnap pedig felkeltem és a fejfájáson kívül semmi bajom nem volt.


Amit viszont szeretnék javasolni, az az lenne, hogy ne tedd meg. Tudod miért ne? Mert a pszichoterápia valóban hatásos, csak még több alkalom kell hozzá. Nekem is használt és jobban lettem tőle! Adjál még neki egy kis esélyt és szerintem jobb lesz!

2014. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Lehet 0 százalékot kapok a "jópofa" szülőktől,de amióta megszabadultam a szüleimtől,nekem nem volt öngyi..kísérletem,se halálvágyam,sőt olyan élet vágyam van azóta is....


Szóval nézd csak meg a jóakaróidat kik vesznek körül,illetve te magad is légy jó akaratú,mert a jó a akarat helyébe jót várj,bár nem biztos,h attól kapod...

2014. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

# 13:

Egyébként tényleg megfontolandó ez is. Mióta én is "leordítottam" otthon a szüleim fejét, azóta ők is normálisan viselkednek velem és ugyan ha nem teljesen, de egy kicsit valóban javult a lelki állapotom.

2014. máj. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Tudod 14. a szülők magasról papolnak,de igazából nagyon nem bírják elviselni,h a gyerekük felnő,"nagyon ellenállnak..."
2014. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

20-30 darab??? :D Viccelsz? :D Jót alszol majd tőle! Ha sokat iszol rá, akkor meg majd hánysz tőle mint az állat.

Ennyi.

Az a jó a gyógyszeres öngyilkossági kísérletekben, hogy 99,9%-ban nem sikerülnek, mert valami irdatlan mennyiséget kell bevenni belőlük. Ha 50-et vennél is be, akkor is csak hánynál mint az állat, kínodban kihívnád a mentőt, aztán kimosnák a gyomrod.

Hagyd a fenébe ezt a hülyeséget. Ha boldog akarsz lenni, akkor kérd szakember segítségét, ha meg nem, akkor meg ne gyógyszerrel szаrakodj.

2014. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!