Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gomboc erzes a torokban...

Picihasim kérdése:

Gomboc erzes a torokban Rexetintol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Panikbetegsegre es szorongasra szedek Rexetint es Xanaxot. 10 napja szedem. 8 napja 10mg,, ket napja 20mgot.

Jobban is vagyok, de kb 2napja olyan erzesem van mint akit folytogatnak. Az adamcsutka alatti reszt, mintha valaki nyomna. Eddig nekem ilyen nem vol panik alatt sem. A stressz vagy a gyogyszer?

Koszonom a valaszokat!


2014. máj. 10. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Durva lenne ha 20mg szednél.
2014. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rexetin 20mg

Xanax 0,25mg

2014. máj. 10. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Na így már azért más. Nekem 14 éve van pánikbetegségem,ill. nincs mert a gyógyszerek kordában tartják. Egyet tudok neked mondani a Xanax egy mocskos gyógyszer.
2014. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az elfolytástól lehet.

Én elég gyógyszergyűlölő vagyok,mert szerintem nem segít csak látszólag(persze súlyos indokolt esetben érthető de szerintem túl könnyen osztogatják a receptet a dokik)

2014. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szorongástól lehet ilyen. Esetleg szorongsz attól, hogy nem hat/nem fog hatni a gyógyszer, vagy attól, hogy mellékhatásai lesznek és ezért te képszelsz mellékhatást? De csak tippelek.
2014. máj. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik tünetváltásnak. Nem a Rexetintől van, hanem attól, amire a Rexetint kapod.

Pszichoterápiától meggyógyulhatsz, miért nem azt választottad?

2014. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 11. 11:40
 8/10 anonim ***** válasza:
A pszichoterápiás gyógyszerek a szedés első két-három hetében inkább felerősítik a betegség tüneteit. Ezek a tünetek azonban elmúlnak, ha a szervezet hozzászokik a gyógyszerhez. Tartsál ki, és meg lesz az eredménye is. Ha van még kérdésed, írjál.
2014. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! A neten sok minden rosszat olvastam róla, hogy nem hat....ez tényleg igaz, hogy valakinek nem jön be a gyógyszer? A másik a tünetmentesség, hogy elvileg elmúlik teljesen a pánikom, szorongásom ez nekem most teljesen még felfoghatatlan :)
2014. máj. 11. 21:10
 10/10 csitka válasza:
Szedtem rexetint 3 hónapig. Jobban lettem, de nem a gyógyszertől. Abban viszont segített, hogy annyira kiütött, abszolút képtelen lettem volna eljutni az öngyilkosságig. Valamint köszönhetek neki egy két durva éjszakát, amikor rápiáltam... de ezt nem ajánlom!!!!!
2014. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!