Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy állítsam le a pszichológu...

Hogy állítsam le a pszichológusomat?

Figyelt kérdés
Félreérthető dolgokat tesz, úgy érzem mintha azt akarná, hogy férfiként nézzek rá. Állandóan a férfi-nő kapcsolat körül pörög, sokszor saját magával példálózik, hogy ő milyen jó pasi. Holott én teljesen más problémával kerültem hozzá. Hülyébb vagyok, mint voltam, és már azt sem tudom mi bajom.

2014. máj. 13. 13:17
1 2
 1/11 hektorr7 ***** válasza:
41%

Sok pszichológus betegebb mint akiket kezel! Azért is van az hogy a pszichológusok/pszichiáterek a saját mentális bajaikat, összetört szívüket próbálják összeragasztani azzal hogy ilyen pályát választanak.


Keress fel egy másik pszichológust, szerintem a női pszichok sokkal jobbak empatikusabbak és jobban is értenek az emberi lélek mélységeihez :)

2014. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, sajnos lehetséges, hogy a pszichológusod kilépett a terápia keretei közül. Az is lehetséges, hogy nem, csak egyszerűen nem jön be neked a stílusa. Mindkét esetben egyetlen megoldás van: válts.
2014. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Keress másik pszichológust.
2014. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Miért gondolod, hogy aki állandóan problémás embereket hallgat az normális?


Az én tágabb családomban egy ember van aki szellemi sérültnek néz ki, egy pszichiáter és addiktológus szakorvos. Amikor ezt viccesen mondtam kötelező munkahelyi pszichológia vizsgálaton (van-e a családban elmebeteg kérdésre), akkor ettől pszichológusom megsértődött.


Fizetsz neki azért, hogy az önfényezését hallgasd és manipuláljon? :)

2014. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Arra gondoltál-e már, hogy nagyon is benne van a keretben, és ez a viselkedés éppen a terápia része? Rájött, hogy a legkomolyabb baj nálad a férfi-női kapcsolattal van, és visszatükrözi a gondjaidat. Ha elkezd fogdosni, akkor vágd rá az ajtót, addig ne.


Egyébként pedig mire van a szájad? Miért nem TŐLE kérdezed meg, hogy mi ez az egész?

2014. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fizetek, igen. De az biztos, hogy visszaél a helyzetével, már 1-2 hónapja gondolkodom a váltáson és biztos, hogy nő pszichológust keresek. Köszönöm a válaszokat! Még annyit, hogy erre alakulhatna egy szervezet igazán, mert jó pár embert tönkre tesznek, és a kutya nem ellenőrzi a működésüket, hogy mennyi kárt tesznek. :/
2014. máj. 13. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

Mégis mire kell neked pszichológus? Simán lehet, hogy női pszichológusnak is megtetszel. :)


Anyagi problémákra legjobb orvosság a pénz, egészségügyi, testi problémák kompenzálására os, érzelmi problémákra meg hozzád közel álló emberek társasága (társ, család, barátok).

2014. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Idő kellet nekem is míg rájöttem hogy mennyire rafinált. Egyértelmű, hogy meg tud vezetni, hisz a bizalmamba férkőzött és onnan már csak azon múlik, hogy milyen ember.
2014. máj. 13. 14:01
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Azt azért remélem tudjátok,hogy minden pszichológus más és más vonalat képvisel . Ő szerintem ill., biztos freudista,kicsit elavult módszer ,de nagyon sokan hisznek benne. Ez persze azzal jár,hogy minden kérdése , a szexualitásra próbál fokuszálni. Nekem volt egy terapeutám ,ráadásul nő. Dettó ez a szitu,ott is hagytam ,mert ijesztő volt,aztán utána olvastam. A te eseted persze lehet más ,de én mondom hogy ezek félelmetesek,a nő olyanokat kérdezett hogy azt hittem megnyílik a föld alattam.
2014. máj. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Itt nem kell hónapokat töprengeni. Ha 3 alkalom után sincsen javulás, váltunk. A többi csak kidobott pénz.
2014. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!