Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Senki sem értékeli a munkámat,...

Senki sem értékeli a munkámat, erőfeszítéseimet, idegileg totálkáros állapotban vagyok! Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

2 iskolába járok, mindkettőnél most van vizsgaidőszak. 4 vizsgám esik egy napra és úgy, hogy nem tudok egyikre elmenni. Szakfelelősöm pipa rám, hogy nem inkább azt a sulit választom. Nem lehet áttenni másik időpontra egyiket sem.

Egyik Győrben van, másik Bpen, és Győrbe is úgy járok át. Volt, hogy 3 nap alatt 1000km-t utaztam vonattal... Napokban, csak 712-t. Úgy kerültem Bpre, hogy teljesen fogalmam nem volt az ottani közlekedésről, EGYÁLTALÁN SEMMIRŐL mi hol van... 5-20 perc késés miatt nem szoktam nyavalyogni. Kezdetben másfél órán át navigáltak mobilon google street wievon nézték az utat és az alapján. Már tudok egyedül közlekedni és nem kapok pánikrohamot a stressztől... De ezt sem értékelik. ha találkozom valakivel és mondja, hogy menjek oda, holott fogalmam sincs az útvonalról akkor odamegyek, és ahelyett, hogy "köszi, hogy idejöttél" még én vagyok lebaszva, mert nem találom meg az aluljáróban egy rohadt számot mert annyira szarul látok.

És a nyalakodó, gusztustalanul cuppogó szerelmespároktól is rám szokott törni régebben a pánikroham... Sorra veszítettem el azokat akik fontosak voltak és még mindig azok, azt sem hevertem ki, örülök ha naponta csak 5 percet beszélgethetek valakivel.... Pokolian egyedül vagyok!

Hamarosan lenne a vizsgamunkám megvédése és totál lehúzta a konzulensem, pedig eddig segítőkész volt meg rendes. így lehetetlen lesz megvédeni, az én szavam jelentéktelen az övéhez képest... Már megbántam, hogy nem hagytam ott azt a sulit... Idegileg totálkáros állapotban félek, hogy eldurran az agyam vagy ott a vizsgabizottság előtt rámtör a sírógörcs... Úgy érzem direkt meg akarják nehezíteni a dolgom. És a jövőheti vizsgákra is szeretnék tanulni, de áhh, kész vagyok....

Kiborít, hogy azt kérdezik miért vagyok depis meg gyenge, amikor mindenkit elveszítettem aki közel került hozzám és szinte nem tudok senkivel egy qrva szót váltani. Fogalmuk sincs mennyi erőmbe kerül, hogy állandóan összevakarjam magam, ne kapjak sírógörcsöt, vagy ellenállni a pánikrohamoknak. Én erősnek érzem magam, hogy kibírom ezeket, mégsem gondolja így senki más. Rengeteg környezetemben élőnél sokkal kevesebb apró hülyeségen nyavalygok, azt bezzeg nem nézik gyengének aki tényleg mindenért panaszkodik, de én aki csak tűrök és tűrök folyamatosan a nagyobb dolgokat csodálkoznak ha nem bírom már elviselni?.....

22l


2014. máj. 16. 16:40
 1/5 gömbicica ***** válasza:

elsősorban magadnak felelj meg!!!!

nehéz a mai világban talponmaradni.

lehet, hogy "tulvállaltad" magad, de most már visszautból nem jönnél ki jól :)

idegileg totálkáros vagy? :-(

ez az időszak is véget ér egyszer!

nem vagy depis, meg gyenge sem, egyszerüen sok a feladat!

akiket meg elveszitettél, azok ugy sem voltak igazi barátok, másképp még Veled lennének.

Tudom, (tapasztalat) hogy sokszor milyen erőfeszitésbe telik az embernek összerakni magát!

vizsgamunkád miért huzták le, miből kell irnod?

a konzulens is balek, nem az lenne a dolga, hogy segiti a vizsgázót?

ha csak ki akarod irni a nyügöd ird meg nyugodtan :-)

üdv. Edit.

2014. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de szerintem totál túl vállalod magad... és ettől érzed magad sz@rul! Volt egy hasonló barátnőm, napi 10-11 órát dolgozott, mellette suliba járt, és sportolt egy napja volt a héten akkor meg takarította a lakást. Jaa és közben nyavalygott, hogy semmire és senkire nincs ideje. Én meg ezt úgy látom, hogy egy seggél egy lovat lehet megülni.
2014. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jól esik a válaszotok! :) Videót kellett csinálni, hangom nem megfelelő. Interneten tévesen volt feltüntetve egy adat és elhangzott a videóban. Életemben most csináltam ilyet először, valahol természetes, hogy nem profi munka, mint aki már évek óta ezt csinálja, gépekkel beállítják a hangját, stb. írt jót is, de azt meg erőltetettnek érzem.

Nagyon sokan iskola mellett dolgoznak és mégis bírják... Néhány szaktársam és én is, alig alszunk pár órát. van aki a munka miatt, én meg így regenerálódom, hogy várom legyen kivel beszélnem aki éppen ráér.

2014. máj. 16. 17:18
 4/5 gömbicica ***** válasza:

legjobban szabadban lehet regenerálódni.

bár nem tudom hol laksz, mennyire van rá lehetőség.

2014. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Ha jó idő lesz elmegyek kirándulni. Imádok az erdőben sétálni valami szép vízesés mellett.
2014. máj. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!