Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy gyilkos leszek?...

Lehet, hogy gyilkos leszek? (egy 14 éves lány)

Figyelt kérdés
Mostanában olvasgatok a gyilkosságokról, főlek gyerek gyilkosokról. Szinte mindenki azt írja, hogy az elkövetőnek rossz családi háttere volt, vagy bántalmazták. Nekem mindkettő megvan sajnos..Itthon nem bántanak, csak az iskolában szavakkal. Visszahúzódó, csendes lány vagyok, 5-ös a magatartásom, de sokszor gondolok arra, hogy milyen jó lenne megölni xy-t. Nagyon nem szeretnék erre a sorsa jutni, de ahogy ismerem magam...lehet, hogy benne van a pakliban.:(
2014. máj. 19. 14:43
 1/8 anonim válasza:
Nem leszel gyilkos. Viszont mivel bántanak? Ezzel nem ártana pszichológushoz fordulnod!
2014. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Engem is elég sokat piszkáltak meg bántottak (még tavaly is). De megpróbáltam picit nyitottabb lenni az emberek felé, és azóta van egy csomó barátom, akikkel nagyon jól érzem magam. Próbálj meg nyitottabb lenni, és akkor veled is máshogy fognak bánni. Ha pedig ez nem jön össze, szerintem (ha van rá lehetőség) menj el másik iskolába, és kezd tiszta lappal :)
2014. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bennem is megvan ez, olyan 4 éve, bár nekem a szüleim válása & gimnáziumi magány váltotta ki.

Próbálom legyűrni a rossz "énemet", de lehet egyszer kiborulok és pszichomókushoz fordulok\küldenek... Csak az a bibi, hogy makacs is vagyok.

Próbálj jó maradni, bármi áron, én pl. a volt barátnőmre gondolok olyankor.


19/F

2014. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is elgondolkodtam ilyeneken, aztán sikerült elfolytani. Mostanában megint érzem, de majd elmúlik vagy nem. Vagy ki kell beszélni magadból a rossz dolgokat és akkor jobb lesz.


22/F

2014. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A gondolat nem tett. De érdemes lenne erről leszoktatnod magadat, nem ilyesmivel etetni a fantáziádat, mert nem túl valószínű, hogy jó érzésed van magadtól, ha azt veszed észre ez jár a fejedben. Szoktasd át a gondolkodásodat másra, örömtelibb dolgokra.
2014. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen időszak, idővel elmúlik, kitartás :) nem leszel gyilkos
2014. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt ilyen időszakom pár napig, amikor a dextert olvastam
2014. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az hogy a suliban beszolnak még nem bántalmazás

és a hormonokat test edzésel kel levezetni tessék valamilyen közöségi sportra járni

rögtön nöne az önbizalmad

2016. jún. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!