Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnál is volt ilyen?

Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Egy ideje úgy érzem, elszakadt a cérna... A legkisebb rosszra teljesen kiborulok, egész nap sírok, amikor tehetem csak alszok, nincsen erőm és motivációm semmire, pedig legszívesebben megölném magam de ehhez is erőtlen vagyok... Pedig eddig szinte kötélidegeim voltak, vidám voltam... bár voltak vagdosásaim, öngyilkossági kísérletem, de most még azok se mennek. Mi a franc van?
2014. máj. 19. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kéne átértékelned, hogy mi a rossz és mi a jó. És olyanná értékeld őket, hogy abból jól gyereke ki. Ne hidd el azokat a mércéket, amiket a társadalom sulykol, mert ők sem tudnak erről többet mint te. Szóval találd ki magadnak, hogy mi a jó élet és olyanra találd ki, amilyen a tiéd :) És mindenki más meg gondoljon amit akar, semmi köze az egészhez :)
2014. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vagdosástól boldog vagy?
2014. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!