Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pánik, szorongás, depresszió...

A pánik, szorongás, depresszió mindig együtt jelentkezik másnál is? (Nálam, ha hosszú hónapokig tart, akkor mindig "kéz a kézben járnak". ) Sosem hittem a bogyók erejében. Vajon milyen módszerrel lehet ezeket megszüntetni? Lehetőleg végleg.

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Pszichés betegség pszichés módszerekkel gyógyítható:


https://www.youtube.com/watch?v=UXo-DvY0N-k

2013. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Kognitív pszihoterápia, hagyományos pszihoterápia. Szakember nélkül meg vagy lőve, de nyilván a feladat 90%-a a tiéd marad. Olvass önsegítő könyveket is, ha pár jó mondat van benne, már akkor megéri. A bogyók alkalmazása egyszerű, ha annyira szenvedsz már, hogy nem bírod nélkülük, fel fognak írni párat és beszeded. Ha nem szenvedsz annyira, ki fogod bírni anélkül is.

A végleges megszüntetés módját nem ismerem, szerintem olyan nincsen, érzékeny vagy, vigyázni kell magadra, de életed végéig kordában tartható (tünetmentes!) betegség lehet.


Nekem ami bejött:

- relaxáció (autogén tréning),

- séta egy erdőben, egyedül,

- szolárium,

- együttlét, beszélgetés olyannal, akit szeretek,

- célok kitűzése, azok megvalósítása,


Keress szakembert, sokkal hatékonyabb lesz, mintha a neten kutakodnál ingyenes megoldások után.

2013. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végleg sosem tudsz ilyet megszüntetni.
2013. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!