Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy ennyire...

Az normális hogy ennyire elmegy az eszem, hogy mitől és hogyan az lent?

Figyelt kérdés

nos olyan problémám van hogy pontosan még az orvosok sem tudják hogy mi is a bajom, folyamatban van nagyon sok vizsgálat meg minden de a tünetek azok hogy kiugrál minden végtagom a helyéből állkapocstól bokáig szó szerint mindenem és az orvosnak egyre erősebb gyógyszereket kellett felírni 100-150 mg-os tramadolor meg még van, volt pár aminek nem tudom a nevét és ezek teljesen hazavágták az agyam, ilyenek hogy számítógép vagy telefon nélkül nem tudom milyen nap van vagy hányadika van, ha mond valaki valamit akkor arra párperc múlva az esetek 90%-ban nem emlékszem van hogy beszélgetés közben is visszakérdezek hogy miről beszéltünk, írtam a számítógépet... azt is épp hogy tudom már használni, fel kellett írnom egy kis füzetbe mindent, hogy adott dolgokhoz mit és hogyan kell csinálni, ujratenni rajta a rendszert már a testvérem csinálja mert én már nem tudom hogyan kell... és a lényeg hogy egy ideje nem érzem hogy fájna amikor valamim ficamodik annyi a tünet hogy véresek lesznek a szemeim meg kimerült vagyok és már nem kell, vagy sokkal gyengébb fájdalomcsillapító is elég de viszont azt vettem észre hogy ha kimegy valamim de nem kell egyáltalán fájdalomcsillapító akkor is ugyan úgy felerősödik az hogy felejtek, ez mennyire normális szerintetek?


az odáig oké hogy a fájdalomcsillapítók ugye bekábítanak ( régebben mert most észre sem veszem hogy bevettem volna ebből a szempontból ) de magában az hogy kimegy a helyéről pl a csípőm vagy a vállam hogy válthat ki ilyen tüneteket hogy felejtek főleg úgy hogy már nem is érzem hogy fájna ilyenkor?



2014. máj. 21. 08:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem, nem nyúlékony, az izmaim amik nyúlékonyak... de mitől van az hogy egy csípőficamtól is fel erősödik a felejtés, de közben meg nem is érzem hogy fáj... meg ilyenkor újabban mikor kificamodik valamim ilyenkor egy ideje dadogás jön rám, és soha életemben nem dadogtam...
2014. jún. 5. 22:08
 12/13 A kérdező kommentje:
vérvétel nem mutatott ki semmit... van néhány bajom ezek mellett pl vérnyomás gondok meg pajzsmirigy de ezen kívül mást így fejből nem tudok mondani...
2014. jún. 5. 22:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, ami még eszembe jutott az a Menkes-szindróma, ami egy ritka rézanyagcsere-zavar, ha nincs elég réz a szövetekben akkor az izmok hypotóniásak lesznek, tehát elernyednek. A Cöruloplazmin és a szérum réz szintjét kellene megnézni nálad, gondolom ezt még nem vizsgálták. Addig is kipróbálhatod, hogy javulnak-e a tüneteid ha megeszel egy kis zacskó mogyorót vagy pár kiskanál szezámmagot időnként.
2014. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!