Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fedett élményfürdőben dolgozok...

Fedett élményfürdőben dolgozok ahol 5 óra alatt 3.5 liter vizet iszok, ha hazajövök nem birok leállni az ivással igy elmegy 6 liter egy napra. Ez normális? Lehet belőle valami bajom?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajod nem származik, sőt, jót teszel a testednek azzal, hogy ennyit iszol.
2011. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tetris ***** válasza:
Hát szerintem az élményfürdő vize erősen klóros, úgyhogy inkább ásványvizet igyál.
2011. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Öööö van annyi eszem hogy nem am klóros vizet iszom:D, természetesen kötelességük adni ásványvizet és azt isszuk
2011. jún. 23. 21:41
 4/13 neewollah ***** válasza:
A kérdés inkább hogy mennyire van meleg ott és mennyire izzadsz...Meg hogy emiatt mennyit kell WC-re járnod,esetleg este is ki kell-e menned?
2011. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Wc-re járok folyamatosan ha állandó helyen vagyok. Ha nem akkor csak 2 óránként vagy legjobb esetben oránklént. Este itthon rendszeresen járok wcre. ( ha az számit valamit a pisi szine: szintelen)
2011. jún. 24. 00:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Én megnézetném a vércukorszintemet,ha ennyire kívánnám a folyadékot.Ez a cukorbetegség jele is lehet,a szintelen vizelet szintén.
2011. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 neewollah ***** válasza:

És mennyit szoktál enni és milyen az alkatod ehez?

Én két lehetőséget látok-az egyik a cukorbetegség,a másik pedig egy hormontermelési zavar:diabetes insipidus.

Esetleg még vmi vesebetegség lehet

2011. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem mindig szintelena vizeletem...csak akkor ha csak egésznap csak vizet iszok semmi mást! Utolsó kettőnek is köszönöm a választ,mindenképp megnézetem!
2011. jún. 24. 22:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Jah hát ennyi csak eszek reggelire 2 db szendvics ebés melegétel délután rágcsa vacsora emgint szendvics.. nem eszek sokat de keveset se. 17 éves vagy 154 centi és kb 60 kilo kissé husis vagyok de nemvagyok agyonhizva...csak a fogni való van mer tlány vagyok
2011. jún. 24. 22:42
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah áés hozzáteszem hogy ennyit csak akkor iszok naponta mmint a 6 litert ha dolgozom ami kb heti 3-4 nap és nagyon melegvan odabent ezek után kivánom otthon is a vizet amugy átlag 1-2 liter megy el egy nap. akkoris felmerülhet az emlitett betegségek?
2011. jún. 24. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!