Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy ennyire...

Az normális hogy ennyire elmegy az eszem, hogy mitől és hogyan az lent?

Figyelt kérdés

nos olyan problémám van hogy pontosan még az orvosok sem tudják hogy mi is a bajom, folyamatban van nagyon sok vizsgálat meg minden de a tünetek azok hogy kiugrál minden végtagom a helyéből állkapocstól bokáig szó szerint mindenem és az orvosnak egyre erősebb gyógyszereket kellett felírni 100-150 mg-os tramadolor meg még van, volt pár aminek nem tudom a nevét és ezek teljesen hazavágták az agyam, ilyenek hogy számítógép vagy telefon nélkül nem tudom milyen nap van vagy hányadika van, ha mond valaki valamit akkor arra párperc múlva az esetek 90%-ban nem emlékszem van hogy beszélgetés közben is visszakérdezek hogy miről beszéltünk, írtam a számítógépet... azt is épp hogy tudom már használni, fel kellett írnom egy kis füzetbe mindent, hogy adott dolgokhoz mit és hogyan kell csinálni, ujratenni rajta a rendszert már a testvérem csinálja mert én már nem tudom hogyan kell... és a lényeg hogy egy ideje nem érzem hogy fájna amikor valamim ficamodik annyi a tünet hogy véresek lesznek a szemeim meg kimerült vagyok és már nem kell, vagy sokkal gyengébb fájdalomcsillapító is elég de viszont azt vettem észre hogy ha kimegy valamim de nem kell egyáltalán fájdalomcsillapító akkor is ugyan úgy felerősödik az hogy felejtek, ez mennyire normális szerintetek?


az odáig oké hogy a fájdalomcsillapítók ugye bekábítanak ( régebben mert most észre sem veszem hogy bevettem volna ebből a szempontból ) de magában az hogy kimegy a helyéről pl a csípőm vagy a vállam hogy válthat ki ilyen tüneteket hogy felejtek főleg úgy hogy már nem is érzem hogy fájna ilyenkor?



2014. máj. 21. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hú ilyenről még nem is hallottam. Ez biztosan fejlődési rendellenesség. Gondolom már végig bogarásztad az internet oldalakat.Ezek szerint minden ízületed ki van nyúlva. Az agyi reakció, is érdekes, és gondolom számodra riasztó. Majd figyelemmel követem a hozzászólásokat. Kíváncsi vagyok tud e adni valaki is okos tanácsot
2014. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy születési-e... 23 vagyok egyik vállam már nagyon régóta kiugrál olyan 10 éves korom óta ( de ez lehet egy balesettől is ami 8 éves koromban volt... ) aztán megműtötték a vállam az helyrejött, már majdnem ott tartottam hogy dolgozni is tudtam volna vele mikor elkezdett minden rosszabbra fordulni, térd majd sorban minden más elkezdett szenvedni... és ez mind 18 éves korom után jött elő... kivéve a vállam amit megműtöttek... aztán most meg hónapról, hónapra rosszabb, sokszor észre sem veszem ha kint van a vállam vagy valamim csak onnan hogy nem érek oda ahova akarok vagy nem bírom mozdítani
2014. máj. 21. 09:39
 3/13 A kérdező kommentje:
valami izomrostsorvadás vagy mi a fene amit mondtak az orvosok hogy kiderült, de még mindig vizsgálódnak...
2014. máj. 21. 09:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp mondd el az orvosodnak!Mi a fenét adnak neked ?Valami brutál kajak gyógyszer lehet,ha felejtesz tőle!Soha nem hallottam még ilyen mellékhatásról.
2014. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
újabban azt vettem észre hogy a felejtéshez nem is kell gyógyszer, elég néhány végtagficam, meg nem érzem újabban hogy fájna de bevéresednek a szemeim illetve akadozva beszélek mint aki dadog meg ilyenkor a felejtés is felerősödik... van hogy beszélgetés közben egy mondatom közepén vissza kell kérdeznem hogy miről beszéltem eddig...
2014. jún. 3. 23:48
 6/13 A kérdező kommentje:
az amit írtam a kérdésben hogy nem tudom a nevét az azt mondja anyám hogy a 150 mg-os tramadolortól is erősebb...
2014. jún. 5. 09:39
 7/13 anonim ***** válasza:

Laza ízület a Marfan-szindrómásokra jellemző és idegrendszeri tünetek is előfordulhatnak, szóval első körben ezt kellene kivizsgálni. A testalkatod milyen?

[link]

2014. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Marfan az negatív lett... most éppen 100 kilós vagyok és kb 175 cm magas


volt izombiopsziám és valami izomsorvadás vagy mit mondtak a dokik de még mindig vizsgálódnak...

2014. jún. 5. 13:00
 9/13 A kérdező kommentje:
Izomrost sorvadás, és még azt vizsgálják hogy ez mitől van, mármint hogy mi okozza az izomrost sorvadást....
2014. jún. 5. 17:41
 10/13 anonim ***** válasza:
A feledékenységet valószínűleg az erős gyógyszerek okozzák, nekem a rivotril csinált ilyet. A vérképeden vannak eltérések? A bőröd nem túl nyúlékony pl. a nyakadnál?
2014. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!