Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Ez már depresszió?...

Segítség! Ez már depresszió? 13/L.

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, minden szünetben egyedül sétálok az udvaron. Reggel 8-tól délután 2-ig csak a tanárok szólnak hozzám, de csak azért hogy ordibáljanak (mindenkivel veszekednek) 2-kor hazamegyek, anya már indul munkába köszönök neki és ennyi. Este 10-ig egyedül vagyok. A szüleim elváltak.

Minden nap sírok, hányingerem van, görcsöl a hasam. Ez már depresszió vagy ez még nem az?


2014. máj. 21. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet depresszió is, de inkább életkori sajátosság. Most kamaszodsz, mész át lassan gyerekből felnőttbe.


Én legtöbbet 13-22 éves korom között sírtam. Ahogy teltek az évek egyre kiegyensúlyozottabb és boldogabb lettem. Remélem, még sokáig tart ez a tendencia. Most vagyok 42.

2014. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A depresszio az mikor mar nem akarsz senkivel beszelni, nincs eletkedved, sose nevetsz es egyszeruen ongyilkos akarsz lenni. Mondjuk en a helyedben leulnek akarmelyik szulovel beszelni, hogy ez van baratokat akarsz vigyenek at kovetkezo evre egy masik suliba..
2014. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Azt mondta anya, szeptembertől átirat másik suliba.

Soha sem mosolygok, életkedvem sincs, ha másik iskolára gondolok akkor rosszul vagyok, mert iskolaundorom van.

2014. máj. 21. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg szerintem nem vagy depressziós de ha így folytatod az lehetsz. Nekem is ugyanez volt csak nekem sajnos minden szünetben volt társaságom bár ők nem barátkozni akartak velem. Később középiskolában már jó volt a társaság de nem tudtam ott sem feloldódni aminek meg is lett az eredménye. 19 éves koromra már igen megviselt a dolog amikor is a középsulinak is vége lett. Most készülök az egyetemre és mindenen változtatni akarok. Változtatni SOHA sem késő. Azért írtam le a történetet hogy felismerd változtatnod kell különben később súlyos hatása is lehet. Ne várd senkitől hogy majd odamennek hozzád, próbálj megváltozni optimistább lenni. Remélem segíthettem SOK SIKERT!
2014. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kezdődő depresszió, de nem kell megilyedned! A hányinger meg a hasfájás lehet streesztől is vagy pszihés oka is lehet igen, de ha úgy érzed és nem lesz jobb esetleg fordulj egy pszihológushoz!
2014. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez!!!
2014. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!