Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szénanáthás lettem dokinőm...

Hektorr7 kérdése:

Szénanáthás lettem dokinőm felírt 10 mg claritine tablettát. Igen ám csak frontint is szedek. Nem veszélye a 2ő?

Figyelt kérdés
Mondtam dokinőmnek de úgy csinált mint aki nem is hallja. Mint aki el volt varázsolva. Na szóval nagyon durván altat és álmosít a claritine. Most hogy szedjem? Napi sok szem frontin 0.25 mg-t szedek olyankor mikor feszült vagyok vagy szorongok. A claritine nem befolyásolja nagyon? Betegtájékoztatón nincs semmi info a 2 gyógyszer kölcsönhatásáról.

2014. máj. 23. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
A gyógyszertárban kérdezd meg. Sokszor a gyógyszerészek jobban képben vannak az ilyesmivel kapcsolatban, mint az orvosok, akik főleg a saját szakterületükhöz kapcsolódó gyógyszereket ismerik
2014. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

OKKÉ KÖSZI :)


úgy csinálom naponta kb 4 alkalommal veszek be frontint. és egyszer kell a claritine-t

2014. máj. 23. 23:35
 3/11 anonim ***** válasza:
engem mondjuk a claritin is szedál, mint minden antihisztaminos f@ság
2014. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megfelelő pszichoterápiával mindkettő feleslegessé válik:

https://www.youtube.com/watch?v=hQtuSeiLRwE

2014. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz a kettővel. A doki is valószínű azért nem is válaszolt a felvetésre, mert annyira nem hatnak egymásra, hogy szóra se méltatta. Amugy is, Max jót alszol tőle.
2014. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem reagál a kérdéseidre, az gáz
2014. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Szerintem is gáz vagy ennyire figyelmetlen vagy nem is érdekelte a kérdésem. De gáz én is úgy vélem.


Na mindegy már szedem így együtt a kettőt. Hát mit ne mondjak vannak problémáim claritinal! Zabálok tőle, kiszárad a szám, gyenge és fáradt vagyok tőle. Úgymond leszedál

2014. máj. 29. 20:37
 9/11 anonim ***** válasza:

A frontin egy igen enyhe nyugtató szer, viszont az összes allergia gyógyszer szedál. Sajnos csak bizonyos antihisztaminok mint az Aereus vagy az Azomyr amik Kevésbé nyomják meg az embert. Sok allergiásnak van hasonló probléája. Jobb-e hogy taknya nyála egyben van, vagy pedig agyatlan alvó zombi legyen. De semmiféle képpen nem kontraindikált a kettő gyógyszer.

Ha még is úgy érzed, hogy sok, akkor a Frontint tedd le, amíg szeded a Claritint. Bajod nem lesz tőle.

2014. máj. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó! Ha letenném a frontint bajom nem lenne tőle csak annyi hogy iszonyúan szoronganék!! Szval szedem továbbra is a 2őt egyszerre!
2014. máj. 30. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!