Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lesz az egyik ember a...

Mitől lesz az egyik ember a másik megszállotja?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha szerelem lenne, de nem vagyok benne biztos, h az, mert ez egyáltalán nem jó dolog.

Kihasznál, megaláz, tönkretesz fizikailag és lelkileg egyaránt, ennek ellenére bármit megteszek neki, rajongok érte. Nem tudok nem rá gondolni, aludni sem szoktam miatta. Ez mazochizmus vagy vmilyen komolyabb dolog?


2009. dec. 29. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy társfüggőség. Keress rá, sok cikket fogsz találni.
2009. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de ő nem a társam, csak szexpartner...
2009. dec. 29. 21:55
 3/15 anonim ***** válasza:
itt van a kutya elásva,szexfüggő vagy édes jó barátom.:)
2009. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

először én is ezt hittem :D

de nem vagyok az, mert nem hiányzik a szex, sőt már nem is igazán élvezem vele, csak azért teszek mindent, h vele legyek.

2009. dec. 29. 22:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól még társfüggőség, hogy csak szexpartner. Te függsz tőle.
2009. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
utánanéztem, de nem találtam semmi olyat, ami megoldás lehetne :(
2009. dec. 29. 22:22
 7/15 A kérdező kommentje:

ja, és ilyen még nem fordult elő velem, még komoly (több éves) kapcsolatban sem és azután sem ragaszkodtam így senkihez.

a gyerekkorom pedig átlagos volt, tehát nem arra vezethető vissza.

2009. dec. 29. 22:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Te biztos férfiból vagy!

Az a tapasztalatom, hogy a férfiak sokkal jobban vonzódnak a másik nemhez, ha mi nők nem adjuk magunkat olcsón. Azaz ha kihasználjuk, megalázzuk és tönkretesszük a férfit, persze úgy hogy néha egy - egy húscafatot azért eléjük szórunk. Ha a nő elérhetetlen marad az az igazi kihívás. Lefogadom, ha egy simulékony teremtés lenne és figyelné minden kívánságod, akkor már nem lenne olyan érdekes! A legtöbb pasi így működik...

2009. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok egyébként és nemtől függetlenül tényleg igaz, h a másik csak akkor érdekes, ha elérhetetlen, mert bizonyos értelemben ő is elérhetetlen nekem, ahogyan azt korábban említettem, csak szex és más semmi, mégis "alá vagyok rendelve"
2009. dec. 30. 21:28
 10/15 anonim ***** válasza:
21:22-nek igaza van, de ez fordítva is szokott így működni. Én nő vagyok, a volt páromat imádtam, oda voltam érte annyira, hogy belebetegedtem. Persze ő szart rám, csak kihasznált és megalázott. Aztán fordult a kocka, kezdtem kiszeretni belőle. Minél kevésbé érdekelt és minél többet bántottam, annál jobban küszködött értem. Most már ott tartunk, hogy betegesen üldöz, már tartottam ott hogy feljelentem, mert kezdek megőrülni tőle. Tőle és nem érte.... És most eszembe jut, hogy ja, igen, amikor én szerettem, akkor bezzeg még emberszámba sem vett. Hát most megtudja milyen...
2009. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!