Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy megváltozz...

Ggggé kérdése:

Mit csináljak, hogy megváltozzak? Mindent pesszimistán, borúsan látok, nem tudok rajta változtatni.

Figyelt kérdés

Ha belegondolok,nincs okom panaszra az életemben,mert mindenem megvan,amit anyukámnak köszönhetek.

De mégis, nagyon nem jól érzem magam, minden kilátástalannak tűnik. Régen jól tanultam, mára már nem érdekel a tanulás. Alig vártam az érettségit,de az sem érdekel már,jövőre érettségizek.

Itt a nyár, félek,hogy nem vesznek fel dolgozni sehova és unatkozni fogok+ nem lesz pénzem.

De ha belegondolok: Mire költeném azt a pénzt? Semmire,mert nem kell semmi.

Az volt az álmom,hogy egyszer legyen majd egy kislányom,de azt hiszem sosem lesz energiám gyereknevelésre.

Már öngyilkosságra is gondoltam, próbáltam mosolyogni és máshogy állni a dolgokhoz,de ez nem én vagyok.


2014. máj. 25. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez depresszió. Akkor érdemes pszichológushoz fordulni. Lehet, hogy gyógyszerre is szükséged lesz.

Lehet, hogy csak egyszerűen nem találod az életcélodat. Ezen segíthet a logoterápia (a pszichológia egy ága).

Ha azt mondják neked, hogy gondolkozz pozitívan, akkor ne is hallgass rájuk, az ostobaság.

Igenis szembe kell nézni mindazzal a rosszal ami van, és mindennek ellenére meg kell tanulni örülni a pillanatnak. :)

2014. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!