Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ma olvastam valamit ( lentebb...

Ma olvastam valamit ( lentebb bemásolom) és úgy érzem igaz rám, nagyon szomorú vagyok és a sírás keringet. Mit tegyek, hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés

" Az állatkínzás pszichológiai háttere minden esetben a gyengébb bántalmazása. Olyan emberek képesek erre, akiket gyerekkorukban szintén bántalmazhattak, és mivel félnek a hatalomtól, kizárólag a gyengébbeken tudják levezetni az agressziójukat, a feszültségeiket.



Ne értsetek félre nem kínzom az állatokat, csak néha ha nagyon felhúznak akkor kapnak pofonokat mert tiszta ideges vagyos.


2014. máj. 15. 06:29
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért.
2014. máj. 15. 06:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát bántottak gyerekkorodban?


Kit nem. Menj el pszichológushoz, majd ő meggyógyít. Különben pszichopata leszel.

2014. máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keress valamit amivel le tudod vezetni a benned lévő feszültséget. Lehet sport, vagy akár videojáték. Teljesen mindegy. A fontos az, hogy megtanuld kezelni a dühödet. Tudatosan figyelj arra, hogy ne lépd át azt a határt ahol már eljár a kezed. Amikor azt érzed, hogy már közel van akkor próbálj meg másra koncentrálni. Állj fel a székből, vagy menj ki a helyiségből ahol vagy. Végy nagy levegőt és próbáld meg "kívülről nézni a világot". (nekem ez segít ilyenkor).

Ha nem megy magadtól akkor kérj segítséget.

2014. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző válaszolókkal értek egyet.Valahogyan vezesd le semmiképpen ne tartsd magadban.Én módszerem:Boxzsák kint a garázsban.Vagy pedig kimegyek a kutyámhoz játszani.Mindig jó kedvem lesz tőle.
2014. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!