Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem? Megfogok...

Mi lehet velem? Megfogok bolondulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Próbálok rövid és tömör lenni!A problémám:Sokszor rossz kedvű vagyok,úgy érzem folyamatosan szédülök,és nem mindig tudok arra koncentrálni amire kellene,nemtudok olyan felszabadult lenni mint régen,és mindig azt hiszem van valami betegségem!Fél éve messze költöztem a szüleimtől,a barátommal közösen,minden szép volt é jó,csak nekem 3 hónapig nem volt munkám,egy idegen városban,az uj lakásban voltam minden nap egyedül,túl sokat gondolkodtam,és kialakult nálam ez a betegség" ha az!Sokszor attól félek hogy már megfogok bolondulni,voltam vérvételen,nem mutatott ki ssemmit,és a házi orvosom is azt mondta,ne stresszeljek ennyit,és elmúlik! Egyébként 20 éves vagyok!
2014. jún. 4. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hirtelen valami vitaminhiányra gondoltam volna. Vagy valami más anyag hiánya, akár magnézium is kihathat erre.
2014. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 hónapja voltam vérvételen,akkor még szedtem a bérescseppet,azóta nem,ez befolyásolhatja??
2014. jún. 4. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár elképzelhető. Ahhoz tudtommal C vitamint is kell szedni, maga a C vitamin is csodákra képes. Mindenképpen ajánlatos vitamint szedni, multivitamint és hozzá C vitamint is.
2014. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!