Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kapuzárási pánik 32 évesen?

Kapuzárási pánik 32 évesen?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, sajnos a fiatalkoromból kimaradt az első csók, diákszerelem és az iskoláskori csajozós élmények, még soha nem volt barátnőm, szexuális együttlétem, barátaim sincsenek. Bár huszonéves koromra már feleszméltem és rengeteget próbálkoztam, csak elutasítást kaptam. Nem hibáztatom érte a nőket, nem vagyok egy férfiideál.

Elképzelhetetlen fájdalom van bennem ezért, úgy érzem elment mellettem a fiatalság úgy, hogy kimaradtam belőle. Sokat maracangolom önmagam, s állandóan azon fantáziálok, hogy "mi lett volna ha"...

Mostanában mindig csalódott vagyok, úgy érzem nem tudtam, és már nem is tudom megvalósítani korábbi céljaima, s érzem beleuntam az egyforma hétköznapokba, rettenetesen félek, hogy hamar elmúlik az élet anélkül, hogy igazán éltem és élveztem volna azt.


2014. jún. 9. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sosem késő változtatni, egyedül az okát kéne megtalálni, hogy miért nem jön össze. Huszonévesen mit gondolsz miért kaptál csak elutasítást? Az nem ok, hogy nem vagy férfiideál. Rengeteg előnytelen külsejű férfi és nő van, aki párra tud találni.
2014. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tedd rendbe az életed,nem tudom sportolsz-e? odafigyelsz a kajára? van-e hobbid? mit szeretnél? tűzz ki célokat amiket elérhetsz.Kezdj el valamit csinálni,járj ki futni vagy edzőterem...stb

Most ne is rögtön a párkapcsolatokra koncentrálj egyből,hanem szerezz barátokat ,legyenek élményeid.

Munkatársak? Nem szoktál meginni soha egy kávét/üdítőt valahol?

De ha nagyon nem megy fordulj szakemberhez.

Néhány dologról tényleg lekéstél de azért nem mindenről,szóval fel a fejjel.Nem késő elkezdeni.

2014. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kapuzárási pánik kortalan. a fiataloknál sem ritka az érzés, különösen, ha fejbe vág egy felismerés...

Nehéz, csak lépésről lépésre változtass. Egyszerre nagy falat lenne, de menni fog.

2014. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!