Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Münchausen-szindrómát tudnak...

Münchausen-szindrómát tudnak kezelni? Van egyáltalán pszichiáter, aki felismeri?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és biztos vagyok benne, hogy ez a bajom. Mostanában szerencsére nem csinálok baromságokat, de amint valami felkavarja az állóvizet, tudom, hogy fogok. Lehet ezt kezelni?

12 éves korom óta kezel pszichiáter, de ez ég soha senkinek nem jutott eszébe. Általában depresszióval, szorongással és viselkedészavarokkal diagnosztizáltak, meg voltak mindenféle pszichotikus zavarok, amiket eljátszottam.

Kb. 20 centi magas orvosi papírjaim vannak:

pszichotikus zavarok

drogfüggőség (még terápiás otthonban is voltam - nem vagyok drogfüggő)

elképzelt terhességek és vetélések

mindenféle magamnak okozott sérülések másképp előadva (megvágott, rám esett, nekimentem, leestem, beütöttem)

gyógyszer túladagolások

A mai napig fantáziálok arról, hogy történik velem valami véletlenül/szándékosan és kórházba kerülök.


Van egyáltalán olyan pszichiáter, aki ezt tudja kezelni? Meg egyáltalán milyen kezelések vannak rá?


2014. jún. 4. 21:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Többször voltam kórházban 7 év alatt, mint 5 ember egész életében. Pszichés zavarok, önmérgezések, vakbél... Ja, és még mindig megvan a vakbelem.
2014. jún. 4. 21:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáter szüksèges hozzá.

Azt olvastam hogy több hetes kórházi megfigyelès szüksèges.Majd ha diagnosztizálták ezt a betegsèget akkor gyógyszeres kezelèssel ès pszihoterápiával lehet gyógyítani

2014. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Ööö azon nem gondolkoztál még, hogy megváltozz!?
2014. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bárzsing ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha ezt megpróbálnád az aktuális pszichiáterednek is elmondani? Ha nem tudod élőszóban, akkor nyomtasd ki ezt az oldalt és mutasd meg neki.
2014. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!