Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek vagdosás/önbántalma...

Mit tegyek vagdosás/önbántalmazás helyett?

Figyelt kérdés
Mikor lelkileg padlón vagyok...kb 2-3 naponta...mindig pengéhez nyúlok. Most is így vagyok...szeretnék változni...nem tudom mit tegyek ilyenkor...mi segíthet ezen...úgy érzem tönkre fogok menni ha így folytatom...ennél is jobban! Segítsééég... </3

2014. jún. 10. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Sport, sör, pálinka, barátok, játékok, maszturbálj, kapáld meg a szomszéd néni kertjét, szedj cseresznyét, nagyon finom.
2014. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
meg kéne találnod az okát hogy van-e oka egyáltalán amiért padlón vagy. és hogy mi a célod a vagdosással. gondolom nem az öngyilkosság. de a legfontosabb MINDENKÉPP KERESS FEL EGY PSZICHOLÓGUST VAGY PSZICHIÁTERT. komolyan mondom, mielőtt még elfajul
2014. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudok mozgáskorlátozottság miatt sportolni és nincsenek barátaim...a pia nem rossz ötlet de nem állunk úgy anyagilag de köszönöm az ötleteket :) Egy átlagos embernek még jól is jönnének :D
2014. jún. 10. 19:46
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 igen van oka...a testem a mozgáskorlátozottságom a magány és a sok bántás. Pszichológus nem hajlandó velem foglalkozni. Nyáron kórházban leszek ott a testem helyrejön talán de a lelkem nem...
2014. jún. 10. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
mi az hogy nem hajlando, milyen pszichologus az ilyen? amugy van egy jo modszerem, nezegess youtube videokat tetanias gorcsrol, majd gondold vegig hogy a pengevel vagdosastol te is ilyet kaphatsz (tetanuszfertozest marmint). Legkozelebb ha pengehez nyulsz, gondolj erre. De el is mehetsz orvoshoz kerni tetanusz elleni vedooltast, csak a biztonsag kedveert, ha mar ennyire gyakran vagdosod magad.
2014. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet fa*sagnak hangzik de tegyel a karodra egy befottesgumit, es huzd ki aztan engedd el hogy fajjon. Ettol nem fog verezni hamar elmulik es kevesbe faj de a feszultseget levezeti. Vagy esetleg menj faz hasgatni mivel azzal is stresszt vezetsz le
2021. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!