Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SEGÍTSÉG? Mit tegyek?

SEGÍTSÉG? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pánikrohamok,depresszió,szociál-phóbia, önbántalmazás (fizikai és lelki) öngyilkos gondolatok. Állandó sírás szorongás és önundor... :'(

2014. máj. 29. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Keresd fel a pszichológusod!

Ez nem normális! Pihend ki magad és minél előbb pszichológushoz kellene menned. Öngyilkos gondolataidat meg minél-előbb verd ki a fejedből!

2014. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs pszichológusom...ezek egy pszichiáter állapította meg de kezelni nem hajlandó...
2014. máj. 29. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor pszichológushoz menjél. Szuicid gondolatokkal amúgy a pszichiáternek is kezelnie kéne, de pszichológusra mindenképpen szükséged lesz a kiváltó okok legyőzése érdekében. Hajrá!
2014. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm :)
2014. máj. 30. 09:22
 5/9 anonim válasza:

Ha ez mind a magány miatt van akkor irj rám.

Ha szerelmi bánat miatt akkor keress fel egy prostituáltat. De ne egy filléres rózsadombit hanem egy elitet aki beszélget is veled. Ha hirnévre vágysz akkor jelentkezz egy műsorba. Mindenre van megoldás csak keresni kell.

2014. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyébként látom a megadott kulcsszavak között a szeretethiányt. Igy úgy gondolom nem illetlenség ha megkérdezem hogy, nincsenek szüleid.
2014. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 David82 ***** válasza:
47%

Érdemes lenne elmenned templomba, és kérnéd, hogy mondjanak rád áldást. Vagy imádkozz, és kérd Jézus segítségét. Az öngyilkos gondolatok attól vannak, ha nem szereted önmagad, vagy ha úgy érzed, hogy téged nem szeret senki sem.

Ez a gondolatod akkor hamis, mert van, aki szeret téged, mégha az emberek nem is nagyon: Isten. Ő szeret téged. "Mert egyformán szereti a bűnösöket és a jókat is, napját felhozza rájuk."

2014. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni valakivel, akkor nekem nyugodtan írhatsz!:)
2014. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, én is átmentem ezen. Szívesen meghallgatlak, és hátha tudok tanácsot is adni. :)
2014. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!