Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogkocogtatás mint mellékhatás...

Fogkocogtatás mint mellékhatás cipralexnél? Volt valakivel még hasonló?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A 7. vagyok!

Én esélyt írtam, és nem tuti gyógyulást. De e nélkül még esély sincs. Mert az ima, a gyógytorna, a tea az nagyon kevés..

Életmódváltás+ gyógyszer az segít. A gyógyszer önmagában valóban kevés. De sokan pont ezt nem tudják megvalósítani.

2014. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

kihagytad a pszichoterápiát. de amilyen ostobaságokat írsz ide is, szerintem te írtad az agyhalott kommentet az én kérdésemhez is.

nekem a gyógyszer mellett NEM VOLT ESÉLYEM.

2014. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Írjál légyszi erről a pszchoterápiáról nekünk is. Hol lehet hozzáférni? Hol, melyik faluban lehet járni ilyenre, stb. Nálad bevált?
2014. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2014. szept. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A fenti videó a pszichiátriai gyógyszerek mellékhatásaival kapcsolatos tapasztalatokról szól, köztük a cipralexről.
2014. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ziona válasza:

Oohh en is kocogtattam sokat a fogam foleg kulombozo partydrogoktol :DD

Ragozzal, a legegyszerubb meg ha nem szeded azt a szart, az is csak egy drog es mint a Junkies is megmondta, ne drogozzal mer a drog az rossz :DD

2014. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!