Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség lehet az,...

Milyen betegség lehet az, amikot valaki gyomorral erőlteti ki a döntéseit és fájdalommal hajtja előre magát a munkában?

Figyelt kérdés

25 éves koromban jöttünk rá a pszichológussal hogy

fájdalommal veszem magam rá a problémák megoldására,

és a munkára is azzal kényszerítem magam. Elég beteg dolognak tűnik. Mintha egyébként nem akarnám a kötelezettségeket megcsinálni.



2014. jún. 15. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt hogy kell elképzelni pontosan? beleütsz egyet a falba, és ez motivál a munkára, vagy mi? Bocsi a példáért, csak nem tudom mire gondoljak ebből. És milyen helyzetekben, milyen kaliberű problémáknál, kötelezettségeknél jelenik ez meg? Csak akkor, ha komolyabb dolog megoldásáról van szó, vagy mindennapos kisebb dolgoknál is, pl ha le kell vinni a szemetet vagy postára menni? A kötelezettségek, amiknél ezt csinálod, azokat nem szereted, extrábban a terhedre vannak?
2014. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amikor töb hónapot feküdtem utána a szemét is így volt de automatizálódott.

A napom beütemezése csak így megy,

vagy munka, feladatmegoldás, ami kötelező de nem akarod.

Például anyád elküld valahová, akkor én adok én összegörcsöltetem a gyomrom aztán elindulok.

De hogyha tanulok, dolgozok, akkor

állandóan a gyomromat kell görcsöltetnem hogy tudjak koncentrálni.

2014. jún. 20. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, kérdező, ebből egy szót sem értek...

Hogy lehet a gyomrot "összegörcsöltetni", és ez mennyiben segít a munkád elvégzésében?

2014. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, mert egyébként lusta lennék ha nem okoznék magamnak fájdalmat hogy csináljam,mert utálom.
2014. jún. 21. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj bele abba, hogy miért nem akarod megcsinálni és mit mond neked a fájdalom. Ajánlom a szomatodrámát, keress rá. Egyébként hogy mi a beteg dolog és mi a "normális" azt te döntsd el magadban :)
2014. jún. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz
2014. jún. 23. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!