Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tönkretehette az elmémet a...

Tönkretehette az elmémet a koffein?

Figyelt kérdés
A közelmúltban nagyon sok dührohamom volt, melyeket mostanra nèmileg már visszább szorítottam. Sajnos energiaitalokkal kompenzáltam a boldogságèrzetemet, ami mègtöbb problèmához vezetett. Tizenegy èves korom óta rendszeresen, napi szinten doboz után dobozt ittam. Azt vettem èszre, hogy mostanra egyáltalán nem fogja fel az elmèm a reál tantárgyakat; leginkább a matematikát. Èv eleje óta csak kèt kettesem volt, a többi mind egyes. Ezekután evidens, hogy augusztusban pótvizsgára kell mennem. Egyszerűen nem èrtem. Amikor rápillantok egy matekfeladatra, úgy èrzèkelem mintha kínai írásjeleket látnèk. Teljesen tanácstalan vagyok. Vajon, mièrt törtènik mindez velem? Mit tegyek, hogy újból aktivizáljam az elmèmet? Fèlek, teljesen elvesztem a józaneszem ès a felfogókèpessègem! 14/L

2014. jún. 15. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat:

2 évig minden nap energiaitaloztam,volt hogy fél litert vagy többet is. Az eredmény: totál idegbaj,gyomorideg,depresszió,koncentrációzavar,minden vacak.

Amióta nem iszom energiaitalt,csak napi 1-2 kávét,már szép lassan javulnak a dolgok. Remélem ér valamit a hozzászólásom.

2014. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi kutatás van gyerekek koffein szedésével, szerintem semennyi, mert az ilyen kutatásokat tiltja a törvény.


Hagyd abba az ivását, az agynak jó a plaszticitása, ha valami károsodott még helyre jöhet.

2014. nov. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem a koffein miatt látod kínainak a matekot, hanem mert nem tanulsz. Ebből nem lehet részeket kihagyni, mint a földrajzból ( legfeljebb nem tudod Kínát, azt annyi). A matek egymásra épül. Az egyszeregytől az integrálig...
2014. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
lassan kiürül a szervezetedből, igyál nagyon sok gyümölcs teát , mosatnod kell a szervezetedet, akkor vissza kapod régi énedet is. A dühroham, elvonási tünet. Ha kikopik , elmúlik az is. Búzafűlét is ihatnál az felgyorsítaná a szervezet tisztulását. (gyógyszertárban kapható)
2014. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

a reál tárgyak, főleg a matek a babkorban kialakuló egyensúlyéréstől függ, illetve attól, hogy sorrendben tanultad e meg a mozgást(fejemelés, fordulás, ülés, kúszás, mászsá, állás, járás)van aki pl nem kúszott nála 1+1 az 11 és kisegítő iskolába jár.


szóval úgy aktivizáld magad, hogy leülsz és tanulsz.

2014. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*babakorban
2014. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hiába magolok, nincsen logikám a matematikához! Nem azèrt, mert kijelentem, márpedig nem tudom, hanem mert tènyleg nem megy! Elhihetem, hogy èrtem, de ez nem igaz.
2014. nov. 21. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!