Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aszexuális vagyok. Ez ellen...

Aszexuális vagyok. Ez ellen van mit tenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem elmenni pszihológushoz? Az segít egyáltalán?
2014. jún. 17. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Én tudok rajtad segíteni! :D
2014. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar, nem is vagy aszexuális!
2014. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha zavar, akkor menj pszichiáterhez, mert akkor nem vagy aszexuális, hanem más bajod van valójában, ha nem zavar, akkor aszexuális vagy és nem kell ezzel semmit tenni. Vannak ilyen emberek, sőt a "nagy emberek" között rengeteg ilyen van/volt. :)
2014. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam , hogy bajom van vele . :)

Csak érdekelt, hogy van-e rá "gyógymód"

2014. jún. 17. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Van rá gyógymód a pszichoterápia és nem normális dolog, csak egyesek, nyilván az érintettek szeretik normálisnak beállítani.
2016. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát azt érdemes kivizsgálni, hogy nincs-e szervi háttere, pl. csak mostanában érzel csökkent nemi vágyat, vagy eddig sem volt? Voltál-e már szerelmes, és ha igen, éreztél-e szexuális vágyat a másik iránt?

Egyébként ha csak azzal van nehézséged, hogy hogyan találj párt vagy fogadd el az aszexualitásodat, érdemes lehet egy pszichológust felkeresned. Ha ez jó neked így, nem kell belőle "kigyógyítani", így is lehet párod, ha szeretnél.

2016. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Arra azért vigyázzhogy ne legyeél olyan mint elég sok aszexuális, hogy ennek ellenére bízik mbenne hogy hátha a másik akivel járni akar az is pont aszexuális lesz.


VALÓSZÍNŰLEG NEM LESZ AZ.


És jobb ha az elő pillanatban - a neved előtt - mondod neki hogy aszexuális vagy, mert az rendkívül aljas húzás ha elkezdesz járni valakivel majd miután már elköteleződött dobod be hogy ja bocs utálom a szexet. Ettől a húzástól kevesebb undorító dolog van.

2023. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!