Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmebeteg lennék, vagy egyéb...

Elmebeteg lennék, vagy egyéb mentális zavarom lenne? 18/F (HOSSZÚ)

Figyelt kérdés

sziasztok!


mint a kérdés címében leírtam 18 éves fiú vagyok ,és egyre gyakrabban gondolok elvont,morbid dolgokra...


ezt úgy képzeljétek el ,hogy régen szándékosan gondolkoztam olyan dolgokon hogy kit hogyan ölnék meg persze nem mindennap csak ha rám jött az 5 perc (csonkítások,feldarabolás vagy ami az ember sötét elméjéből elő pattanhat) de ez a dolog mostanra annyira mindennapivá vált ,hogy akaratom ellenére is ha pl. egy barátommal beszélgetek ,és felhozza a vizet rögtön azon gondolkozom hogyan fojtanám bele vagy elképzelem a hulláját hogy viszi az ár


,és ezek a gondolatok ugye persze rendesen befolyásolják az ember hangulatát ilyenkor általában látják rajtam hogy megint csak ilyen dolgokról lennék képes továbbra beszélgetni vagy általában inkább zenét hallgatok és elmegyek az emberektől


mielőtt mindenki elítélne valami pszichopata sorozat gyilkosnak félre értés ne essék a valós életben egy nagyon barátságos,és kedves fiú vagyok imádom az állatokat és a légynek sem ártanék



de ez a dolog egyre jobban idegesít járnom kellet iskola pszichológushoz is ,de csak jobban felidegesített mert egy nagyon buta nő volt



2014. jún. 23. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon furcsák ezek a gondolatok. Lehet hogy inkább pszichiáterhez kellene elmenned ha valamiféle mentális betegséged van talán sikerül rájönni mi az. Nem akarom a falra festeni az ördögöt,de az egy dolog,hogy most a légynek sem ártanál,de ha esetleg valóban beteg vagy nem tudhatod hová fajul ez.
2014. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kálmán Réka14 ***** válasza:
Én a családállítást javasolnám, ahol kiderülhet milyen tudatalatti oka lehet ezeknek a képzelgéseknek, egyben pedig megtalálhatod magadban a megoldást is. Itt mondjuk elég halmozottnak tűnik a probléma, nem kizárt, hogy több állításra is szükség lesz.
2014. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!