Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetünk a liberálissá...

Mit tehetünk a liberálissá vált (nem politikai értelemben vett liberalizmusról van szó) pszichológia társadalmilag káros következményei ellen?

Figyelt kérdés

Itt gondolok pl arra, hogy a természetes nő-férfi kapcsoalat szerint élőkkel el akarják fogadtatni a velük ellentétesen érző és hevülő egyének beállítódottságát.

Mindenki láthatja a káros társadalmi hatását ezen törekvéseiknek.

Munkájuk következménye képpen nem csak az Andrássyn fognak burjánzani a különös identitású egyedek.


Meggondolatlan tevékenységüknek vajon mi lesz a hatása hosszabb távon?


Miért nem veszik figyelembe az ősi és természetes törvényeket?



2014. jún. 24. 00:56
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést, egy spontán hétköznapi kérdést, és nekem rontottatok. Sok bennetek a feszültség! Le kell vezetni! Menjetek csajozni! Ok?


Annyi jó nő van! Ismerjétek meg őket. Nem akartok családot? Egy szépn nőtől? Mire vártok? Felejtsétek el magatokat! Nyomás csajozni!


Hejj, a hétszázát néki!

2014. jún. 26. 22:29
 32/44 anonim ***** válasza:
Kérdező: Honnan veszed, hogy itt csak férfiak válaszoltak?
2014. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy gyerektelenek és egyedülállóak válaszoltak?
2014. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Én csak feltettem egy kérdést, miért rontotok nekem?


Mi a probléma?

2014. jún. 27. 06:29
 35/44 anonim ***** válasza:
Mert sugallod a káros társadalmi hatást, és mi úgy gondoljuk, hogy káros társadalmi hatásod inkább neked van, nem nekik.
2014. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

Kérem szépen, én nem sugallok semmit semmiről, senkiről, senkikről, nem áll szándékomban semmilyen rosszindulatú dolog, netán bármilyen hangulatkeltés.


Csak egy hétköznapi ember vagyok, akinek szöget ütött a fejébe ez a dolog. Aztán eszembe jutott, hogy felteszem ezt a kérdést. Felteszem ezt a kérédést itt, ezen az oldalon, mert tudom, hogy ez a hely reprezentálja a szólásszabadságot, a meg- és kinyilvánulás lehetőségét, minden egyes felvilágosult ember számára. Ezért írtam, ezért kérdeztem. Igen, kérdeztem, mert tudom, hogy ez az a hely ahol a szabad véleménynyilvánítás, az akadályok nélküli információáramlás végbemehet, bekövetkezhet, úgy, hogy aggodalomra okot adható következménye nem lehet.


És most mi történt?


Egyesek felfuvalkodtak!


Pedig én mindenkit tisztelek és egyenjogúnak tartok.


Nem számít a szín, a nen, a kor és a szexuális tagozódás sem, mert szerintem mindenki egyenlő.


Egyáltalán nem zavar pl a relatíve újonnan tagozódottak emancipációja sem. Sőt. Tegyék.


Humanista vagyok, erőszaknélküliséget valok.


De számomra egy biztos, hogy az elfogadás, nem mindig befogadás, de a befogadás már az elfogadás előtt az volt ami.

2014. jún. 27. 20:05
 37/44 anonim ***** válasza:
Szabadon véleményt nyilvánítottunk. Arról már nem tehetünk, ha neked ez a vélemény nem tetszik.
2014. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Nincs szó nem tetszésről. Véleményetek lehet mérföldkő, akkor, ha szakértő olvassa. Én nem vagyok az.

Fontos a véleményetek, azért, hogy a megfelelő konklúziók analizálása után ténylegesen levonhassuk azokat.

Nézd, fontos tudni, hogy miér nem halad előbbre a teremtően ténykedő, és hagyományos értékrend alapján működő és szocializálódott társadsalom szekere, avagy a népesség növekedése. Sok alkalmas alany kimarad ebből a munkából, mert divathőséghullámtól szenvednek. (Bizonyos élettudorok tanácsai miatt.)

2014. jún. 27. 23:21
 39/44 anonim ***** válasza:

Eddig ötvenszer írtuk le neked, hogy nem "divathőséghullám", és nem "élettudorok tanácsai": a természetben is előfordul, emlékszel...? az emberiség teljes történelme során jelen volt, erre is emlékszel...? A melegek így születnek. Te se divatból vagy heteró.


Ámde szerintem teljesen felesleges ezt leírnom neked, mert te csak írsz, nem olvasol. Képtelen vagy átgondolni bármit, amit írunk, vagy válaszolni a neked feltett kérdésekre, vagy akár csak átgondolni azokat. Teljesen reménytelen vagy, és nem is látod magadat, hogy micsoda elzárkózó, kirekesztő véleményt sugárzol minden mondatoddal annak ellenére, hogy fennen hirdeted, hogy mennyire nem rekesztesz ki senkit.


Szerencsére egyre inkább a múlt része vagy, ugyanúgy, ahogy a rabszolgatartók, vagy a női egyenjogúság ellen küzdők, vagy a vegyes házasság ellen küzdők voltak annó. Világunk ha lassan is, de halad előrefelé.

2014. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
39-es: Sajnos rabszolgatartók még mindig vannak, csak legfeljebb máshogy nevezzük őket. Ugyanez a helyzet a női egyenjogúság ellen küzdőkkel, gondolj csak a kormány kijelentéseire. Max annyi változott, hogy szebben kell becsomagolni a mondandójukat, mert nyíltan kimondani már gáz.
2014. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!