Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni önbizalomhiány...

Mit lehet tenni önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
Valaki szakember aki speciálisan ezzel foglalkozik, terápia, vagy valami könyv, vagy gyógyszer, természetes gyógymód?

2013. jan. 8. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy írok, de ez engem is érdekelne.
2013. jan. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az okától függ, hogy mit kell tenni ilyenkor. Ez az első lépés, hogy rájönni mitől van. Nem biztos hogy ugyanaz segít azon, aki rondának, azon aki hülyének tartja magát, vagy azon aki a depresszió miatt nem lát magában semmi jót.
2013. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálam nem tudom mitől van, van amikor ok nélkül depressziós vagyok.
2013. jan. 9. 00:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor? Azért a depresszió nem egy naponta váltakozó dolog. Mennyi ideig tartanak az ilyen negatív időszakaid?
2013. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem pár naponta ''váltakozik''. Legalább pár hétig tart ez az állapot, nem számoltam összesen mennyi ideig. Most úgy érzem magam, sötéten látom a dolgokat, totális reménytelenség érzése, rosszkedv, vagy kedvtelenség..Semminek nem tudok örülni, pedig ma vettem magam pár apróságot máskor feldob egy kicsit de most az sem.


Különben is, nincs több féle depresszió? Bipoláris meg kétpólusú mániás depresszió? Most hirtelen nem tudom melyik milyen de hallottam ezeket a kifejezéseket.

2013. jan. 9. 00:51
 6/7 anonim válasza:
Sportolj valamit, amit szeretsz, jót fog tenni, ezt tapasztalatból mondom. Rendszert tudsz vinni a napjaidba és még meg is tudsz ismerni új embereket is.
2014. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyakori kritika félénkség . sértődékenység
2015. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!