Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosas? Hogyan alljak le?

Vagdosas? Hogyan alljak le?

Figyelt kérdés
Tudom elegetek van a sok hulye tinibol akik vagdossak magukat. Foleg ha divatbol teszik... En a vagdosast regen eliteltem de azota tortent sok minden es nem is tudom hogy vagy mikor de raszoktam. Azota nem tudok leallni, probalok de nem megy. Par hetig abba hagytam de most megint. Szoval mit tegyek hogy akadalyozzam meg azt hogy vagdossam magam?

2014. jún. 24. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy lehetőséged van, éspedig az erős akarat!
2014. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kitartás, türelem, és egy megbízható ember, akivel bármikor bármiről lehet beszélni. Illetve ha visszaesel és megvágod magad (mert ha visszaesel párszor, az teljesen normális), akkor ne kudarcként éld meg, hanem folytasd tovább a kitűzött célt, hogy te igenis abbahagyod a vagdosást.

Nekem is így sikerült. :)

2014. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

probalj meg arra a dologra amiert vagdosod magad elfelejteni..sok akarat kell hozza..tudom..:|

elmeseled miert csinalod?

2014. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok vele, mint te. Naponta ramtort az erzes, hogy bantanom KELL magam. Ket hete mar nem ereztem es nagyon remelem nem ia fogom. Egyedul a kozerzetem javulasa segitett ebben.
2014. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 hat sok dolog miatt de javultam sokat nagyon sokat!! :) onnan tudom hogy most volt ket napja szulinapom es csak mamam koszontott fel a tobbi rokonom tudott rola de leseszartak ugyan ugy anyam is na szoval en akkor se vagtam meg magam :) bar neha ram tor mivel rengeteg botrany van itthon meg minden de hala a barataimnak foleg legjobb baratnomnek es a mamamnak mar kezd sikerulni elfojtani ezt a vagdosas dolgot neked is sok kitartast kivanok mert nem lehetetlen leszokni en pl mar olyan ponton voltam hogy gyogyszereket szedtem be majd ujabb ongyilkossagi kiserleten gondolkodtam de sikerult megallnom szoval hajra :))))
2014. júl. 8. 01:05
 6/8 A kérdező kommentje:
ooh elneztem latszik mar este van :D 4 latom de irtad hogy te is vagod magad szoval neked sok sikert na meg persze mindenkinek akinek valami lelki baja van!!
2014. júl. 8. 01:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel vagdosod magad?
2014. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerencsere mar ugy mond leszoktam, mar vagy 3-4.hete nem vagtam magam meg es probalom magam vissza fogni de egyebkent mikor meg vagdostam akkor borotva pengevel
2014. júl. 12. 02:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!