Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit lehet csinálni?

Ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval régebben már voltam depressziós de kimásztam belőle bár sose éreztem magam igazán boldognak. Viszont mostanába nagyon visszajött. Azzal kezdődött az egész, hogy gondolkodni szoktam az életről. A saját életemről. És arra jutok mindig, hogy ennél unalmasabb élete csak pár embernek lehet. És ez engem zavar. Megpróbáltam keresni új hobbikat, de mindegyikre gyorsan ráuntam nem igazán tudok egy dologra figyelni sokáig. Mindig kerestem újakat de egyik se kötött le sokáig és mostmár beleuntam.

A fő problémám az az, hogy mostanába vannak ilyen gondolataim, hogy meg akarok halni és újjá akarok születni egy másik testben másik korban másik helyen. Valahol ahol van élet nem csak vegetálunk éveken át. És nagyon erős érzés. Mostanában rengeteget játszok gépen szerepjátékokat mert addig legalább lehetek valaki akivel történik is valami. Nem vagyok amúgy gépfüggő de most nagyon ráálltam ezekre a szerepjátékokra, és mikor befejezem mindig eszembe jut, hogy mi lenne ha a reinkarnációt kihasználva térnék át egy másik életbe (légyszi ne ugassatok le ezért, mindenki hisz valamiben, én ebben) ahol nem kell számítógépes játékkal játszanom, hogy történjen velem valami..

19/L

Normális válaszokat kérnék



2014. jún. 25. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor fog történni veled valami, ha kimozdulsz a gép elől és elkezdesz élni végre!
2014. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna amit írtam, rengeteg mindent próbáltam, extrém sportokat is de nem az igazi..
2014. jún. 25. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Értem az érzésed. Magadnak el tudod mondani mi az unalmas? Az életed terén? És ha igen akkor azokon a dolgokon probálj változtatni! Ne gondolj mindig rosszra az életedben! Gondolj a jó dolgokra is. És ha az unalmas dolgokon változtatsz, akkor nem fogsznarra gondolni, hogy meg akarsz hallni! Sok szerencsét a változáshoz!


Man

2014. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Figyi! Egyetlen ember volt hajlandó itt veled szóba állni és akkor azonnal kötekedsz? Hát nem csodálom, hogy nincs sok haverod. Elolvastam, amit írtál, de nem hobbikat, meg sportokat kellene keresned, hanem barátokat és egy pasit aki "lerendez" téged annyira, hogy ne ilyen baromságokon kattogj.
2014. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudod van aki megértő módon írt nekem privátban, nem pedig beugatott lenézően.

És ha keresnék pasit akkor az nem "lerendezne"...de más az értékrendünk, bocs...

2014. jún. 25. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj már, hogy nem írtam neked privit, azt hittem itt az nem kötelező. Nem véletlenül azt a szót használtam, amit, nyilván szebben is meg lehet fogalmazni. Másrészt te kezdted a kötekedést, akkor ne várj más választ.
2014. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem is kértelek. Csak azt mondtam, hogy téves az az elképzelésed, hogy te vagy itt az egyetlen aki írt nekem. Hogy itt vagy privátba az mindegy.
2014. jún. 25. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem segítettem, többet nem tudok!
2014. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, neked köszönöm szépen a választ:)
2014. jún. 25. 17:51
 10/10 anonim válasza:
Próbáld megtalálni azt a személyt aki az igaz szerelmed lehetne.
2014. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!