Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félreértem, vagy baj lehet a...

Félreértem, vagy baj lehet a párommal?

Figyelt kérdés
A kérdésem kicsit sem szokványos. Van egy 6 hetes babánk. Éjszakánként a párom alszik vele egy szobában, mert én minden apró mozdulatára felriadok, és képtelen vagyok aludni. Szóval a helyzet az, hogy a párom rendszeresen maszturbál a baba mellett, vele egy szobában. Sőt, merevedése van sokszor, de ő azt mondja, nem a baba váltja ki ezt belőle. Szexuális kapcsolat már 2 hónapja nem volt köztünk, a gyermekágyi időszak miatt, és mert egyébként sincs hozzá kedvem, mert nem könnyű eset a kicsink, és örülök, ha pihenhetek. De persze ez nem azt jelenti, hogy ez így is marad, természetesen nem szándékozom elhanyagolni a páromat sem. Ő azt mondja, egyszerűen hiányzok neki, hiányzik neki a szex velem, és egyszerűen csak kedvet kap, és maszturbál. De engem nagyon zavar, mert ez mindig akkor történik, mikor a babával van kettesbe hagyva. Ugye nem beteg pszichésen vagy valami? Felmerült bennem, hogy esetleg tudjátok, a baba hozza ki ezt belőle, és rám hivatkozik. Lehet hülye vagyok, de nekem ez annyira fura, hogy ő is hulla, és mégis csinálja magának sokszor, ha egyedül vannak. Egyébként én is szoktam segíteni a páromon, de néha már nagyon ki vagyok merülve, és nincs rá kapacitásom egyszerűen. És nem tudom normális-e ez nála, mert miért akkor van ez ha kettesben vannak...
2014. jún. 26. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, a férfiaknak meg alvás közbe is van éjszaka merevedésük 3-4x. Az hogy hol maszturbál az egy másik dolog. Gondolom nem akkor csinálja mikor a babátok tátott szájjal figyeli.

Az viszont számomra érdekes, hogy két hónapja semmilyen szexuális kapcsolat nem volt. Ezt valahogy nem értem. Ezt akkor meg kell tudni oldani, ha baba van. Semmi baja nem lesz a kicsinek, ha 10 percre egyedül van hagyva. Főleg ha még nem jár.

2014. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

....

Anyukám!

Egy egészséges férfinak kell hogy naponta legyen valami!

9 hónap terhesség után,most 6 hetes a babátok....Nem is alszol a gyerekkel akkor mibe fáradsz el ha kipihened magad?

Amúgy a maszturbálást,nyugi nem a gyerek váltja ki,de valamit kezdenie kell magával,és ha nem segítesz rajta minél előbb akkor lesznek csak problémák.

Ne legyél önző,ne csak magadra gondolj!

2014. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sün!! válasza:
Szerintem sem kell aggódni. Általában a legkülönfélébb ingerek kiválthatják a merevedést, még nő sem kell hozzá. Általában ha nagyon nyugodt az ember, akkor simán előfordul. Namármost ha sokat van a babával, aki nyilván elég mélyen alszik, akkor az a párodnak is elég nyugodt időszak. Van aki naponta többször is "megteszi amit kell", ami általában ha az ember mellett már áll egy nő ritkább, mivel baba van és ahogy írod kevesebb az időd a párodra, előjönnek ezek a dolgok korábbról. Azért igyekezz vele is foglalkozni, mert hosszú távon nem lesz ez így jó :D (ez a végén csak ugratás, de azért tessék komolyan venni :) )
2014. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lszik mélyen a baba, ezért nem is értem. Lényegében éjszaka azért ő van vele, mert nappal meg én. Nappal is csak keveset alszik, éjszaka is. És ő meg úgy csinálja, hogy közben akár sír mellette a baba. Az, hogy miben fáradok el, azt hiszem annak egyértelmű, akinek újszülöttje van (volt). Egyébként nem hanyagolom el a párom,csak a napokban, mert tényleg nagyon nehéz napjaink és éjszakáink voltak. Ezért nem is értem, egyáltalán hogy van kedve még ilyenekhez a páromnak, mikor ő is kivan. De bízom benne, hogy nem beteges, amit művel, de hogy nem egészen normális, az is tuti. Amúgy egész terhesség alatt ő került engem, most meg egyszerűen nekem nem megy még a dolog.
2014. jún. 26. 14:48
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól hogy még nem megy neked a dolog,attól még tudsz rajta segíteni!

Úgy látszik eddig túl jó dolgod volt. Egy baba mellett hulla vagy és még éjszaka ki is alszod magad :)

Ne haragudj de látod hogy nélküled csinálja,ez egy hatalmas felkiáltójel neked ,ha nem cselekedsz akkor problémásabb lesz később az biztos,sőt ne is csodálkozz ha a te hozzáállásod miatt félre megy más nő karjaiba.

2014. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

És éjjel apuka foglalkozik a gyerekkel? Ő eteti, pelenkázza? Mert ezek szerint nem szoptatsz.

És a párod sem dolgozik? Mert különben marha enhezen tudom elképzelni, hogy van olyan férfi, aki dolgozik napi 8-10 órát, majd éjjel babázik.

És ez meddig megy? Csak biztatásképp: az én lányom 4(!) éves koráig nem aludt végig egy éjszakét sem!

2014. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Az, hogy miben fáradok el, azt hiszem annak egyértelmű, akinek újszülöttje van (volt)."

Igen-igen. Nem te vagy az egyetlen, akinek gyereke van. Nekem is van, igaz csak kettő.

És nem, nem egyértelmű!

Előző voltam.

2014. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem írtam le minden részletet, de nem gondoltam, hogy a kérdés szempontjából fontos lehet...

De akkor menjünk bele a részletekbe. Ez az egész éjjel apu van vele, ez nem igaz. Szoptatok, 3 óránként etetem. Csak éjjel, ezekben a 3 órák közti szünetekben igen, az apja van vele, én akkor másik szobában vagyok.De abban a kétszer majdnem 3 órában az apjával van. Egyébként egész nap velem, és éjszaka is én etetem. Abba meg hogy egy nap egyszer, ne adj isten kétszer ő teszi tisztába, úgy gondolom vállalható, ő is az apja. És mint már írtam, segítek apukán, de most az elmúlt napokba tényleg nem volt már hozzá semmi energiám.

2014. jún. 26. 15:20
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem alszom ki magam éjszaka sem, és nappal sem. És a párom sem.

Ha van gyereked, akkor meg tudhatod miről beszélek, mikor a fáradtságot említem...te az apa vagy? Mert akkor kicsit megértem mit nem értesz.Ha az anyuka vagy, akkor meg nem tudlak megérteni, ne haragudj. De nagyon nem kötődik ez az egész már az eredeti kérdéshez, eltértünk tőle. Én meg nem fogok minden részletet leírni ide a gyerekneveléssel kapcsolatban, mert nincs köze a kérdéshez.

Azt még azért leírnám, ha emiatt megy más nő karjaiba, akkor azért nem csak én vagyok a hibás, de amúgy nem fog máshoz menni, nem az a fajta férfi, egyébként nulla a libidója, mindig nekem kellett őrá mászni, a kapcsolatunk eleje óta. Nem tudom mire vélni most a nagy libidóját.

2014. jún. 26. 15:29
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

Azt tudtad, hogy a babák, kisgyerekek is maszturbálnak?


Amúgy ez kb. az a helyzet, amikor a gyermek n+1 éves koráig, csak a szüleivel hajlandó aludni.

Általában ott d i s z k r é t e n ,egy ágyban is megtörténik a szex.

Csak nem verik ilyen nagy dobra.

Nyugi, nincs semmi baj.

2014. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!