Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár napja a párommal aktus...

Pár napja a párommal aktus után kimentem a vécére mert vizelnem kellett. De nem tudtam "átállni". Azóta erre stresszelek hogy nem tudom ellazítani az izmokat a vizeléshez, és csak nagyon erőlködve tudok pisilni. Ötlet?

Figyelt kérdés
Erre most jöttek a szorongásos tünetek is, és most ezen szorongok hogy mi lesz ha nem tudok pisilni? ötlet? Hogy tudnék megszabadulni ezirányú szorongásomtól? Tamás
2014. máj. 1. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, tökéletesen normális, hogy szex után nehezen megy. Ez védekezési mechanizmusa a testnek (hogy nehogy oda pisilj, ahova nem kéne). Elképzelhető, hogy szex után egy kis ideig egyáltalán nem sikerül.

Sőt a lányoknál is így van.

Úgyhogy erre tökéletesen felesleges görcsölnöd, mert csak a tested egészséges működését bizonyítja.

2014. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!igen tudom hogy sex után nem megy,de valamiért kialakult bennem ez a szorongás és 2 napja nagyon nehezen megy,nem bírom normálisan ellazítani magam,erőlködök.régen voltam pánikbeteg,de sikerült leküzdeni,évekig tünetmentes voltam.erre most ezen pánikolok.mindig arra alakul ki,amilyen téren valami negatív történik velem?
2014. máj. 1. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát lehet,hogy most megfejtetted magadnak...


Mindenesetre az igazi szorongás okát nem tudatosítod magadban.A szorongás,ami ezek szerint nagyon erős ott van és így,hogy is mondjam "mellékutcákon" érvényesül.Szerintem pszicológushoz kéne menned,hogy milyen kudarctól félsz igazából ennyire erősen.

2014. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szex előtt elrendezed magad, akkor szinte biztos, hogy a végén nem kell futva a WC-re szaladnod. A végén még maradjatok összebújva, és amikor megjön az inger, menjél ki a WC re.

Mellesleg mind a két inger teljesen normális. Az első azért, nehogy oda pisilj, ahova nem szabad, a második meg azért, hogy ha ellazult az eszköz, és kivetted, vagy kicsúszott, akkor meg jól kiöblítse a húgycsövedet.

2014. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!