Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék optimista?

Hogyan lehetnék optimista?

Figyelt kérdés

Számos ember annyira könnyen veszi az akadályokat,mert optimisták,Honnan veszik rá az erejüket,kitartásukat?Oké,h örüljünk az apró örömöknek,de olyan hamar elmúlik az az öröm,ha a szürke hétköznapok problémái hemzsegnek körülöttünk.Segítsetek kérlek,optimista,bizakodó vidám akarok lenni:)

Egy leterhelt diáklány


2008. aug. 1. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Golndolj bele hogy az élet milyen összetett és egyszerü, és hogy mindenki azt kapja amit megszerez. Ne foglalkozz a sok idiótával akik az élet hibáiról beszélnek, nyavajognak, próbáld meg élvezni, és csak a jót látni, én is igy vagyok vele, csak az érzelmek elhomályositsák néha a helyes meglátást az életről, és ekkor tör elő belőled a pesszimizmus.
2008. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! hááát! szomorú hírem van! számos ember nem azért veszi könnyen az akadályokat mert optimista hanem azért mert olyan amilyen. úgy nevelkedett .úgy élt olyan az életvitele...stb. én pl olyan típus vagyok hogy csak azzal foglalkozom és csak azokkal akik nekem fontosak. akik nem számítanak vagy nem ismerem őket azok véleménye nem érdekel. egyéb dolgokban fontos hogy milyen talpraesett vagy. hiába mondja bárki hogy ezt ne így csináld hanem úgy....ha te ilyen vagy akkor ilyen vagy és kész. ne hazudtold meg önmagad azzal hogy másnak lássanak. ha magad adod és mosolyogsz nagyon sok kapu nyílik meg elötted. szimpatikusabb leszel az embereknek és sok barátod lesz. ha mindez megvan akkor a rossz dolgok nem is érdekelnek majd annyira. különben meg mi az az akadály? gondold át hogy mi van neked és mi másnak. sovány vigasz de van akinek nincs keze, lába, nincs mit ennie ,nincs hol laknia. én erre is gondolok néha ha szomorú vagyok és egyből rájövök hogy az én gondom a többiekéhez képest semmi. még akkor is ha mindenkinek a maga gondja a legnagyobb!
2008. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudtam optimista lenni, de aztán színjátszásba kezdtem, egyik színjátszókör a másik után, remek volt, tudod, azt mondják "a színészek a világon a legboldogabbak mivel esténként, ha csupán néhány óra erejéig is, de nem kell a saját életüket élniük" Igazuk van, a színpadon elfelejted ki vagy te, és csak a szerepedet adod...


És egy csomó ember van aki nem érti mire jó a színház, kultúrbaromságnak hiszik, csak mert a szüleik, első alkalommal egy pocsék darabra vitték őket, szűk szúrós ruhákban, vagy túl fiatalon, ennél fogva egész életükben utálják...


A lámpaláz pedíg nem probléma, hamar leküzdöd...És ez a legjobb az egszében mivel a pesszimizmus legtöbbször a lámpalázból ered, nem csak a színpadon...

2008. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Látogass el ide!: www.atitok.hu + www.thesecret.hu + www.agykontroll.hu
2008. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
63%
Ajánlom neked a Secret című könyvet,elgondolkodtató! :)
2008. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!