Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék mindig optimista?

Hogyan lehetnék mindig optimista?

Figyelt kérdés

Sajnos a családom eléggé pesszimista típus,amolyan besavanyodó,semmi életkedv etc.Anyukám talán egy kicsit más,és én is az ő életszemléletét örököltem(ha lehet ilyet mondani)hála a magasságosnak!:)Szóval én azért optimistán látom a dolgokat,tele vagyok életkedvvel,vidám vagyok általában,de sokszor van,hogy apróbb dolgok is teljesen el rontják a hangulatom,illetve nem tudom,hogy hogyan kéne "jól" élni,úgy hogy tényleg,igazán élvezzem az életet,és ne csak tengjek-lengjek,mert hiába vagyok optimista,ha a család teljesen elsavanyít,és az ő szemléletük rám is átragad,és így nehéz.Próbálnék mindig az élet napos oldalán járni,de nem olyan könnyű.

Van aki hasonló cipőben jár mint én?:)


2011. márc. 15. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Az sem jó,ha valaki mindig optimista,én azt mondom hogy mindig a legrosszabbra kell készülni,mert akkor nem érhet kellemetlen meglepetés,de jó igen.
2011. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!