Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nehezen óldódok idegene...

Nagyon nehezen óldódok idegenek környezetében, és 16 éves vagyok. Mit tegyek hogy könnyeben oldódjak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 2. 01:23
 1/5 anonim válasza:
100%
fogadd el magadat,és majd utánna nem fogsz attol szorongani,hogy másoknak mi a váleménye rollad!
2008. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintm gyakrabban keveredj idegen helyzetekbe, és idővel sokkal spontánabb leszel. Én egy barátnőmmel csináltam ezt, elvittem koncertre, fesztiválokra, és ahogy egyre több embert ismertünk meg, egyre lazább.
2008. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, és vagyok még most is, de ez szerintem ez nagyon emberi és jó tulajdonság. Ezért nem feküdtem le elsőre senkivel, megbecsültek, és futottak utánam.

A barátságot is ki kell érdemelni, nem lehet mindenki barát! Törekedj inkább a tartalmas baráti kapcsolatokra, ne akarj laza lenni. Az értelmeddel nézd az embereket, ne a felszín alapján ítélj. A laza emberek általában felszínesek, hamar kiégettek lesznek. Lehet, hogy népszerűek, de nincs igaz barátjuk, csak nagy haveri körük.

2008. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de az se jó ha mindig elszégyelem magam és állandóan csendbe vagyok mindenféle társaságban, és csak nagyon szűk baráti körömbe tudok önmagam lenni nem ? :(
2008. nov. 6. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy mindenki a saját környezetében oldott, és az is természetes, hogy idegen környezetben csendben vagy. Valószínű, hogy kevés lehet az önbizalmad, azaz még nem ismered magad, és nem bízol abban, hogy értékes lény vagy. Mindenki értékes valakinek, azt a kört kell megtalálnod, ahol szeretnek. Idegen környezetben jó, hogy nem ugranak a nyakadba. :) Ha nem mered kifejezni magad idegenek között, akkor szerintem ne erőltesd, inkább figyeld az embereket és próbáld megállapítani a megnyilvánulásaikból, ki az, aki szimpatikusabb, barátságosabb veled, először egy emberrel kezdd a szóba elegyedést. Keress közös témát, pl. hobbi, sport, mit néz a TV-ben, mennyit internetezik, milyen suliba jár vagy hol dolgozik. Ezer téma van, a közöset kell megtalálni. Ha sokat kérdezel, akkor előbb-utóbb megtaláljátok a közös témát, ráadásul nagy szimpátiát kelt a társaságban, ha érdeklődő vagy.
2008. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!