Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Bognár Gábor pszichiáter...

Dr. Bognár Gábor pszichiáter szakorvos magánrendelésén (Sopron) volt valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy milyen, de leginkább, hogy mennyibe kerül az első illetve a többi "konzultáció"?

2014. júl. 3. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
tobb jo szakember van Sopronban, o nem tartozik kozejuk.
2015. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez sajnos igaz.
2015. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
22%
Szerintem egy remek ember! Azért, mert tükröt tart neked, hogy meglásd benne önmagad, még nem kell megsértődni, hanem el kell gondolkozni. Ő ezzel csak jót akar, teszi a dolgát és nem is rosszul. Emellett tökjó humora van, ami ugye az intelligencia velejárója, na és persze a türelem is az erőssége. Csak ajánlani tudom!
2016. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Én három alkalmat voltam nála. Sajnos az első kettő véleményét kell osztanom, csak a pénzem húzza le, nem érdekli mi van velem.
2017. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Már régi a kérdés, azért válaszolok. Én nem magánban voltam nála. Ez az ember nem érdemli meg,hogy pszichiáterként dolgozhasson. Tőlem olyan dolgokat kérdezett, ami nem rá tartozik, magánjellegű intim dolgokat, rólam és az akkori barátomról. Még hogy intelligens. Egy intelligens ember nem akarja kihasználni a másik ember krízishelyzetét, kiszolgáltatottságát! Kár hogy nem csináltam akkor hangfelvételt erről!
2018. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
De mindegy is, ez már nagyon régen volt. Már nem is emlékszem pontosan mit kérdezett, csak a kérdések jellegére, mert ez mar 9-10 éve történt.Nem értem ilyen erkölcsileg nulla ember hogy foglalkozhat pszichiáterként.
2018. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Miért kell megsértődni egy kellemetlen kérdés miatt? Mondd azt, hogy erre nem szeretnél válaszolni. Ebből ő tudni fogja, hogy milyen irányba tapogatózzon tovább. Egyébként pedig az egészség és a lelki béke feltétele a reális világlátás, a számodra megfelelő étkezés,ebből következik a tested hormonális rendszerének egyensúlya, ami sokminden mellett meghatározza a normális szexualitást is. Igen , a terápia során persze ki kell lépni az általad kialakított helytelen komfortzónából. Ez a lényege....A helyes irányba terelés. Lényeg, hogy megismerd a tested és a "lelked" igényeit és ne másokat szolgálj ki.... De ezt ő nem tudja helyetted megtenni, csak rávezet. Sokkal több pénzt kidob az ember gyereke az ablakon mindenféle vacakra és csodaszerekre feleslegesen a komfortérzet megteremtése miatt...pedig ezek csak a függőségeinek (érzelmi) a pótszerei. Szerintem ez a doki egy tökéletesen képben lévő pali. Én sokmindent tőle tanultam magamról. Pedig voltak brutális időszakok....de elviselte és nem küldött el.
2019. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nessza76 válasza:
23%
Én már három éve járok a Doktorúrhoz a magánrendelésére.Nem véletlen! Mind emberileg, mind szakmailag egy kitűnő embernek, orvosnak tartom. Mindig lehet számítani rá. Kedves, empatikus, intelligens, törödö, és szakmailag nagyon felkészült. De erről leginkább úgy győződhet meg, ha maga is felkeresi. Nem kósza vélemények alapján.
2019. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 nessza76 válasza:
0%

És még annyi, hogy visszaadta az orvosokban a hitemet!


Anyagiakról annyit, hogy mikor még csak a kórházban jártam hozzá, teljesen ingyen és bérmentve.. akkor is ugyanolyan segítőkész és rendes volt, mint a magánrendelésén. Tehát nem lehet róla azt mondani, hogy anyagias lenne. Inkább mindene a betegei, a hivatása. És őszinte szeretettel és ami még fontosabb TISZTELETTEL fordul feléjük. Több ilyen szakember kellene, mint Ö a világon!

2019. dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, hidd el, ezek nem olyan kérdések voltak...Intim kérdések voltak, ami az én és barátom kapcsolatára vonatkozott. Olyan dolgok, amiket egy pszichiáter nem kérdezhet és nem kapcsolódik a munkájához. Ez volt már 10éve, szóval pontosan már nem emlékszem hogy mit, de azt tudom hogy nagyon etikátlan volt és sértő. Akinek akkor meséltem nagyon felháborodott rajta. Többször hallottam azt is, hogy kinevetik a betegeket..persze mindenki azt hisz róla amit akar. Én ezt tapasztaltam.
2020. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!