Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egészen pontosan mi az az...

Egészen pontosan mi az az idegösszeroppanás?

Figyelt kérdés
Mi válthatja ki? Koknkrét jelenség, vagy belül történik? Nem értem :(

2014. júl. 4. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavar támad az ingerület átvitelben az agyban. Stressz, kialvatlanság, mérgező anyagok is kiválthatják.
2014. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a folyamatos stressz nem váltja fel ellazulás, az idegrendszer egy idő után felmondja a szolgálatot, mert felszaporodik a stresszhormonok (kortizol) szintje a szerveteben.
2014. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jár ez külső jelenséggel? Pl elájuláa, vagy ilyesmi. Kerülhet emiatt kórházba valaki?
2014. júl. 5. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Depresszió, szorongás, remegés, álmatlatlanság, érdekődés hiánya, jövőkép hiánya, apátia.
2014. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 Írta helyesen. Volt egy nekem is, az utána lévő kb. fél órára nem emlékszem, csak az "érzésekre". Csak annyi van meg hogy dőlt belőlem a düh, ha így érted. Azóta depressziós vagyok, nem érdekel semmi, ellöktem magamtól mindenkit, amit nagyon bánok..
2014. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!