Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindent megoldást elvetettem....

Mindent megoldást elvetettem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Volt egy idegösszeomlásom. Azóta depressziós vagyok, olyan hangulatváltozásokkal, hogy van hogy megilyedek önmagamtól. A maradék egy barátom próbált segíteni, nem erőltette a dolgot, de mégis ott volt/van mellettem, megpróbált kirántani a megszokott körömből(sötét szoba), elvitt új embereket megismerni. Először még nekem is jó ötletnek tűnt, bele is mentem, de amikor elkezdtek az új "arcok" velem bezsélgetni, barátkozni, én bepánikoltam, és szó nélkül hazamentem. Nem segít se a zene(pedig csinálom is szenvedéllyel), se az írás, se azok a dolgok amik eddig megnyugtattak. Pszichológushoz holnapra van időpontom(1,5 hónapot vártam), de már ebben se hiszek hogy ő tud segíteni.. Úgy érzem nekem végem. Mit tudnék tenni?

2014. júl. 6. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichológus/pszichoterapeuta. Terápia. És ha kell, akkor igenis pszichiáter. Ha gyógyszert ír fel, azt nem kell örökre szedni, a felírásának oka az, hogy a gyógyszer hozhat terápiára képes állapotba (már most a terápiára képtelen állapot határán vagy ezzel a hozzáállással).
2014. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!