Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincsenek barátaim, család...

Nincsenek barátaim, család anya vagyok. Miért szorongok ha a lakásomban látogat megvalaki? 24L

Figyelt kérdés
Rokonokkal szoktam beszélgetni,interneten vagy meglátogatom őket én.Hozzám nagyon nagyon ritkán jön vendég.Ha többször is itt járt már akkor nem szorongok annyira.De mostanság lenne lehetőségem újj barátokat szerezni.Én jártam már az otthonukban szóval most nekik (ők egy pár 1gyerekkel),kellene hozzánk (én a párom és a lányom)jönniük.De én inkább most kerülöm őket... :( Hogyan oldjam a gátlásaimat?Mi ennek az oka?

2014. júl. 9. 00:00
 1/2 anonim válasza:
Szerintem szépen lassan kezdj el új embereket megismerni, de csak úgy, hogy a mostani ismerőseid által, és hogy ott legyenek melletted amikor ismerkedsz c: így szépen fokozatosan új kapcsolatokra tehetsz szert, és egy idő után elvben a magányérzet és a szorongás is el fog tűnni az életedből c:
2014. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mozdulj ki... be vagy fásulva
2014. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!