Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetnék újra önmagam?

Hogy lehetnék újra önmagam?

Figyelt kérdés
Az élettől sok pofont kaptam, persze mint mindenki más. Feltudtam dolgozni anyámon kívül az egész családom elveszítését, feltudtam dolgozni hogy sokat kellett kiskoromban utcáznom, feltudtam dolgozni a barátok elveszítését, de most nem. Volt egy idegösszeomlásom egy bizonyos eseménysorozat felénél, és ez kiváltotta a másik felét ami nem segített a helyzeten.. Nem fogom most ecsetelni. Pszichológushoz/pszichiáterhez már kaptam időpontot, már egy hónapja várom, egy hét van hátra. De ez idő alatt nem mozdultam ki a sötét szobámból csak ha muszáj volt.. Mindenkit kizártam a környezetemből, és mivel alkalmi munkákat végzek, az elmúlt időkben egyet se vállaltam. Depressziós vagyok, elég durva hullámvölgyekkel. Nem segít már se egy kikapcsoló kosarazás(kedvem sincs hozzá), se zene hallgatása/csinálása, a kedvenc könyvemet se tudom elolvasni, a kockulá se segít, és a tény hogy több mint fél éve párom sincs, megint cska nyomaszt, mert társas lélek vagyok.. Igazából nem maradt barátom se akivel a "Szia, mizu?"-n túljutnék, senki akiben megbíznák.. Se edzeni, se futni sincs hangulatom.. A "legjobb" tanács amit kaptam az az hogy ismerjek meg új embereket. De azt se tudom hol kezdjem. Mindig egy zárt körben mozogtam, legjobb barátommal, akit elveszítettem az eseménysorozat végén. Mit tegyek? Árnyéka s evagyok magamnak.. 18/F

2014. jún. 30. 18:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, indulatból írtam.
2014. jún. 30. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés csak annyi maradt hogy azt a sok sok mindent tényleg feldolgoztad vagy csak sikerült jó mélyen magadba fojtanod.


Az összeomlás arról árulkodik hogy az utóbbi...

2014. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És akkor mit tehetnék?
2014. jún. 30. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!