Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova zárják be a személyiség...

Hova zárják be a személyiség zavaros embert?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 12:58
1 2
 11/14 Bárzsing ***** válasza:
100%

A pszichopaták, más néven antiszociális személyiségzavarral küzdő emberek azok, akik általában ilyetén módon összeakaszkodnak a törvénnyel. De a személyiségzavar NEM elmebetegség, nem pszichotikus állapot, a törvény ugyanúgy ítéli meg őket, mint a személyiségzavarral nem rendelkezőket.

A börtönlakók kb. fele küzd egyébként antiszociális személyiségzavarral.

2014. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Én is antiszociális vagyok, meg depressziós és nincs rá semmiféle hajlamom hogy másokat bántsak. Mondjuk kitudja, lehet majd egyszer előjön ez is. :D
2014. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A személyiségzavaros ember valamilyen szempontból szélsőségesen viselkedik. Egyesek könnyebben ölhetnek, mint mások.

Lehet, hogy ha ölt, akkor fegyházba kerül, de lehet, hogy egy intézetbe kerül, ahol bent tartják, amíg le nem telik a büntetése.

2014. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#12-es. Nem lehetsz egyszerre antiszociális és depressziós. Az antiszociálisok nem igazán éreznek ilyesmiket, hogy szomorúság, megalázottság, reménytelenség. Szerintem te inkább az asszociálisra gondoltál.
2014. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!